Wpis z mikrobloga

@magnes125: Jeśli zaznaczys jakiś film jako chce zobaczyć i wejdziesz w swoje profil na filmwebie i wybierzesz filmy które chcesz zobaczyć to pojawia się kiedy leci w tv, jeśli jest to w jakimś określonym czasie w przyszłości.
@przemyslany_nick: @Supercoolljuk2: @mlek: Dzięki! Przynajmniej tyle.

@Siwariusz: Jasne, ale to zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Nie wyobrażam sobie pilnowania sobie dzień w dzień listy filmów, które mam ochotę obejrzeć i a nuż może trafię na emisję. Mam smutne przeczucie, że nic takiego nie powstało a szkoda bo byłoby bardzo wygodne. Tworzy się listę filmów i dostaję informację, kiedy (jeśli już) pojawi się w TV. Że też nikt na to
@magnes125: wydaje mi się, że filmweb mi wyświetlał powiadomienia w stylu "wkrótce na kanale tym i tym będzie emitowany film, który zaznaczyłeś, że chcesz obejrzeć". Ale teraz nie mogę tego znaleźć, więc głowy nie dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Siwariusz: Właśnie dlatego mi jest to potrzebne bo szansa na obejrzenie filmów z mojej "listy" istnieje tylko wtedy, kiedy pojawiają się one w TV. Nie znajdziesz ich na żadnej torrentowni. To mnie wpędza w frustrację bo już któryś raz z kolei przegapiam moment, kiedy coś leci w telewizji, a jest nie do namierzania w internecie.

@loizok: Chyba to tylko wrażenie :P
@Siwariusz: Ale wliczasz w to wszelakie dvd ripy? One odpadają. Część filmów nie jest też przetłumaczona albo nie ma pasujących napisów. Tak, to faktycznie można stwierdzić, że są ;)

Tym bardziej, że sporo kanałów ma już do wyboru ścieżki i można spokojnie oglądać filmy bez lektora i z napisami.