Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: oczywiscie ze nie, ale są podobne na pierwszy rzut oka czy chocby z daleka, taka moda u dziewczyn na takie zlote za duze meskie zegarki zapanowala, w koncu się przejada widok takich błyskotek. Dla mnie zegarek ma być widocznym, ale jednoczesnie niezbyt rzucającym się elementem garderoby i biżuterią samą w sobie jednocześnie. Pozdrawiam :)
@Raja: potwierdzam u nas na studiach w takich lazily. Najlepsza jest taka co ma z 1.5m i w takich zegarku co jej z reki zlatuje #!$%@? XD takie typowe pustaki + morda spalona na wegel i jasna szminka na mordzie ( )
@gagit: Paskudny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez względu czy miałby być damski czy męski. Ale co ja tam wiem, nie znam się i pewnie jestem uprzedzony do zegarków z bransoletkami, a tym bardziej złotych.

Jeśli ktoś ma Ci coś polecić na wymianę to powinnaś określić mniej więcej czego oczekujesz. Może nadal chcesz zostać przy tym kolorze czy wielkości? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gato: chciałabym chyba jakiś delikatniejszy, nie wiem czy z bransoletką czy nie, nie znam się, bo nie nosze wcale, dlatego pewnie ten wydaje mi się taki wielki.