Wpis z mikrobloga

#csgolounge Nauczcie się czytać regulamin cslounge albo nie betujcie... (o ironio to samo jest napisane w regulaminie) chciałem odpisać czym się różnił mecz Grecja vs Macedonia a ten, ale oczywiście bóldupie o skiny a we wpisie @aroaro1993 gdzie o tym napisałem, oczywiście posuwał mi wpisy i mnie zablokował (pozdrawiam, ból dupy is strong with this one).

A więc tutaj wytłumaczę czym różniły się oba ddosy, bo gimby zaślepione skinami chyba tego nie rozumieją - ddos w meczu Grecja vs Macedonia był wykorzystany przede wszystkim W TRAKCIE meczu, a nie tak jak forfeit na początku ddust2 epsi vs mouz. Jaki cel miałoby ddosowanie, skoro epsilon nie zagrał dalej bo nie miał tam kto grać? Punkt regulaminu jest, wszystko się zgadza, mouz przechodzi dalej 2-0, no ale ból dupy o skiny musi być...
  • 5
  • Odpowiedz
@Makitad: Czekaj, bo już się pogubiłem. Mimo ddosów Epsilonowi udało grać się dalej mirage i skończyć mapę. Dust2 nie mogli zagrać bo shox nie dał rady wejść do gry, więc musieli ją poddać. Gdzie tu jest problem a co najważniejsze analogia do sytuacji Grecja Macedonia który został cały zagrany?
  • Odpowiedz