Wpis z mikrobloga

@ozzi91: pewnie tak, ale posiadam ograniczony budżet i chciałem kupić używany z polski. Osobiście mam zte v987 i jestem bardzo zadowolony ;) ten telefon jest bliźniaczo podobny. Rozdzielczość mi nie przeszkadza, ale zależy mi na aparacie głównie jeśli chodzi o fotki macro.. każdy mówi że ma słaby aparat, ale w zasadzie znalazłem tylko pare fotek na necie z testów które wyglądały na zrobione na "odczep się"
w takim razie co byście polecili do powiedzmy 400-450 zł (wiem ogromny budżet) z 1gb ram, od 4-5 cali, i dość sensownym aparatem? może być używany. Myślałem np o czarnym myphone next tylko cieżko go dostać w tej cenie, ale głównie na rynku wtórnym zostały gorsze next-s.
@gramacz: dzięki, znam tą stronę. chodziło mi bardziej o konkretne modele z których ktoś korzysta a nie porównanie 300 telefonów z których i tak połowy nikt nie miał w ręce.. poza tym niejednokrotnie poza opisem że jest w danym modelu np 5mpx aparat, nie wiadomo jakie robi faktyczne zdjęcia.. przykładem jest np zte v967s, który niby ma dobry aparat w specyfikacji, a na zdjęciach w necie wydaje się mega słaby i
nie polecam, były jakieś afery z wadliwymi partiami tego modelu poza tym z tego co czytałem ogólnie jest dosyć awaryjny


@l_uke: @miksu1: mam go od września i bardzo polecam. Żadnych awarii. Za chwilę wrzucę fotkę z aparatu.
@DOgi: czyli jednak idzie tym telefonem zrobic w miare sensowne fotki? Jaka jest Twoja opinia?:) bylbys w stanie zrobic jeszcze jakies dwie trzy fotki pogladowe takie np typowe macro, cos z lampa i jakis krajobraz? Bylbym mega wdzieczny i sadze ze nie tylko ja:)