Wpis z mikrobloga

w związku z tym wpisem

http://www.wykop.pl/wpis/9049360/najbardziej-#!$%@?-film-jaki-w-zyciu-widzielisci/ stworzyłam listę i będę oglądać. Dzięki Mirki bardzo!

jak ktoś się spyta czemu jestem #!$%@?


wrzucam listę tego czego nie widziałam/nie kojarzy mi się :

1. Bad Boy Buddy

2. Bijata q

3. Blue

4. Brud

5. Bunny and the bull

6. Caniball Holocaust

7. Cheap Thrills

8. Człowiek który pogryz psa

9. Dom bardzo nawiedziony

10. Dziewczyna z sąsiedztwa

11. El Topo

12. Enter the Void

13. Excision

14. Gruz200

15. Holly Moutain

16. Holy Motors

17. Ilsa - Wilczyca SS

18. Imprint Takashi Miike Masters of Horror

19. Jezus Chrystus Łowca Wampirów (już dziś obejrzałam. 3/10)

20. Kill List

21. Killer Condom

22. Kraina traw

23. Love exposure

24. Matrys

25. Men Behind The Sun

26. Mordercza Opona

27. Nichijou

28. Noc żywych Żydów

29. Opętanie

30. Otik

31. Steak

32. Taxidermia

33. The 41 Year Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

34. The divide

35. The onion movie

36. Tideland

37. Top secret

38. Tureckie Gwiezdne Wojny

39. Wrong

40. Wrong Cops

41. Zazdorz

42. Zgubiona auostrada

43. Zombie stripers

#film #filmy #podziekowania #cojabymzrobilabezmirko #dziwnefilmy #dziekimikro #spamujetagami
  • 14
@Zkropkao_Na: Caniball Holocaust takie se, poza tym bardzo, ale to bardzo #!$%@? to co zrobili ze zwierzętami. Taxidermia świetna, jak chcesz coś podobnie chorego to z całego serca polecam Ładunek 200 [Gruz 200], ja siedziałam pod koniec ze szczęką na podłodze.

Z chorych jest jeszcze Srpski Film i Man Behind The Sun [na Dailymotion fragment, jeśli masz mocne nerwy].

Oj było tych tytułów multum, szkoda tylko, że mam tak słabą pamięć
@foster1: mam nadzieję, że nie Poza tym - nie zrobie sobie maratonu takich filmów. 1 na tydzień wystarczy. Holocaust jednak oglądałam. Czy był #!$%@?? Yup. Ale chyba był bardziej obrzydliwy niż #!$%@?

i tak nikt mnie nie bedzie obserwował :foreveralone:
@Zkropkao_Na: Guinea Pig i August Underground mi się jeszcze przypomniało, nie wiem, może będą gdzieś dostępne. Wszystko zależy od tego jak bardzo chore filmy chcesz obejrzeć i jak bardzo zdeterminowana jesteś, żeby do nich dojść ( ͡º ͜ʖ͡º)