Wpis z mikrobloga

@m00n: u mnie też 4 kompy, i też mnie wzięło ;) ale niedługo jeśli to będzie miało dobrą cenę, to za dużo sobie nie pokopiemy jak wskoczą zawodnicy z PB
@plazmat: Do takich ilośći potrzeba sporego datacenter z naprwde highendowymi macierzami, nie sądze żeby ktoś pozwolił sobie na coś takiego. Sam mam do dyspozycji macierz ok 20TB w pracy ale działa ona produkcyjnie i nie w głowie mi coś takiego :)
@m00n: kwestia ceny, mogą i macierze pójść w ruch ;) @pentester: no za 48 godz. kopania, ale i tak lepiej jak tradycyjna koparka, udało ci się z tym jednym blokiem, wczoraj jeden gość na BCT pisał, że z 1,5T przez dwa dni nic nie trafił
@jacekp: Wydaje mi się że nie muszą ale pewien nie jestem. Plot w zależności od wielkości i ilości posiadanego RAM-u. Mi np na 2TB już 24h sie generuje a pewnie kolejne 24 zanim skończy ale można kopać równocześnie podczas generowania.
@m00n: jednak musi ;)

Error: Unable to get mining info from wallet

przy 2TB dysku generujesz jedna duża czy kilka małych ;) ?

bo lepiej mieć kilka mniejszych, wtedy mamy zwolnienia cześć miejsca w miarę potrzeby, ale nie wiem czy lepiej jedna duża czy 10 mniejszych.
@m00n: znalazłem na bct ze liczy się suma płotów.

Czy normalne że miner krzyczy ?

Error reading file: xxxxxx018000000_8191

to pewnie skutek tego że kopie i generujemy plot w tym samym czasie?
@jacekp: dev pisał, że ten błąd pojawia się w dwóch przypadkach, albo plot się jeszcze generuje, albo został niepoprawnie zamknięty (np. przez wyłączenie komputera w trakcie generowania), w obu przypadkach nie blokuje to kopania, jak się jakiś zepsuje to następny można robić po prostu dalej