Wpis z mikrobloga

Rosjanie to taki naród, który kłamie. Tak po prostu. Co mówią - to kłamią, i to ewidentnie, niezbyt subtelnie. I wydaje mi się, że znam tego powód. Otóż gdyby patrzyli na rzeczy racjonalnie i mówili sobie prawdę, chyba by oszaleli. Przecież to naród ubogi, żyjący na beznadziejnej ziemi, niewyedukowany, biegający w kufajkach i pijący tanią wódę, żeby zapomnieć o tym, jak jest mu źle. Trafiła do nich cywilizacja, to nie potrafią jej wykorzystać - vide filmiki z zachowania na jezdni. Ktoś coś więcej dostanie, to zachowuje się jak panisko. Wiara w Wielką Rosję jest im po prostu potrzebna, żeby nie ocipieli z tej ich wszechobecnej #!$%@?. Taka moja wnikliwa analiza.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja a propos #ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
@szurszur: wiem że uogólniam, ale w stosunku do Rosji to mnie aż tak nie boli, no bo kurde - ten kraj ma popieprzoną mentalność. Ale czego się spodziewać, skoro swój naród rosyjscy władcy udupili, a najlepszych zamordowali albo napiętnowali - gdzie tam dzisiaj rosyjska kultura na miarę tej sprzed stu lat.

Generalnie stosuję się do zasady, że jeśli jakikolwiek polityk mówi, że zrobi dobrze, to znaczy że zrobi dokładnie odwrotnie; jeśli
  • Odpowiedz
Przecież to naród ubogi, żyjący na beznadziejnej ziemi, niewyedukowany, biegający w kufajkach i pijący tanią wódę, żeby zapomnieć o tym, jak jest mu źle. Trafiła do nich cywilizacja, to nie potrafią jej wykorzystać - vide filmiki z zachowania na jezdni. Ktoś coś więcej dostanie, to zachowuje się jak panisko. Wiara w Wielką Rosję jest im po prostu potrzebna, żeby nie ocipieli z tej ich wszechobecnej #!$%@?.


@ZielonyBeret: to samo mógłby powiedzieć
  • Odpowiedz