Wpis z mikrobloga

Tak a propos listu władz Legii. Celtic mógłby odpisać:

"Czy Kazimierz Deyna chciałby, żeby jego drużyna awansowała, gdyby wiedział, że nie jest w stanie nawet upilnować, żeby grali tylko zawodnicy, którzy mogą grać?

Czy Lesz Pisz podpisałby się pod listem, który szantażuje moralnie klub, którego jedyną winą jest to, że umie przestrzegać prostego regulaminu?

Wreszcie czy Janusz Wójcik, naprawdę chciałby, żeby losy meczów rozstrzygały się tylko na boisku?

PS Wojtek Kowalczyk, legenda Legii, przeżywał trudne chwilę po tym jak publicznie obstawił awans Celticu. Dziś, to dzięki naszej postawie, może chodzić z głową podniesioną wysoko."

#pilkanozna #legia #celtic #niepopularnaopinia
  • 3
  • Odpowiedz
@Hahazard: Nie ogarniam czemu Legia urządza te głupie cyrki. Strasznie mnie boli, że Legia odpadła w taki sposób, ale jest winna tylko i wyłącznie sobie.

Przepisy mówią jasno, że za takie przewinienie jedyną karą jest walkower. Z jakiegoś powodu Legia stara się odwrócić kota ogonem, w dodatku mówi jeszcze o podzieleniu się nie swoją kasą xD

Wiadomo, że w idealnym świecie Fair Play Celtic zachowałby się inaczej, ale w rzeczywistości,
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Normalna praktyka korporacyjna, chcą wyjść z całej sytuacji z twarzą. Choć dla mnie bardziej "twarzowe" byłoby dyscyplinarne zwolnienie dla pani z kręconymi blond lokami.

A najbardziej mnie śmieszą zapewnienia Leśnego, że w odwrotnej sytuacji Legia by się wycofała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ha ha, na pewno!
  • Odpowiedz