Wpis z mikrobloga

@Magnez: To ja zawolam @Jakub_Olkiewicz bo ten przynajmniej odpisze ;) Nie wstydzicie sie Wy czasami za Stana? Ja wiem, ze on pisac potrafi, ale dosc czesto zdarza mu sie odplynac, nie da rady go jakos utemperowac? :D Przeciez przez to swoje gimbusiarskie podejscie czy to do Barcy czy Legii sprawia, ze jest malo powazany, a moglby byc naprawde niezlym ekspertem.
  • Odpowiedz
@Krzysztof_Stanowski: O to moze i ja bym sie doczekal odpowiedzi. Po co takie pajacowanie czesto na tt? Przeciez widac ze umiejetnosci dziennikarskie, talent do pisania i wiedza sa. Po co sie tak wydurniac? Emocje? Przeciez np tutaj, Celtic nic nie zawinil, mozemy sobie gadac o honorze itd, ale oni po prostu skorzystali na bledzie Legi i to tam trzeba szukac winnych. JEdyne nieeleganckie jest schowanie sie pod ziemie, ale samo
  • Odpowiedz
@Magnez: @Perlo: Idealnie wpasował się w zapotrzebowanie rynku. To nie wina sprzedawcy tylko kupujących, że w takim gównie chcą chodzić. On na tym tylko zarobi.

Nie wydaje wam się, że sporo rzeczy na weszło jest pisanych specjalnie w kontrowersyjny sposób bo dzięki temu na ich stronie jest większy ruch (także przez gównoburze), a co za tym idzie więcej kasy mają z serwisu? Nie chce mi się wierzyć, że
  • Odpowiedz