Wpis z mikrobloga

Mana

Założyciel firmy Moi-meme-moitie, szyjącej ubrania w stylu elegant gothic lolita, czyli klasycznej i eleganckiej wersji stylu lolita, w której dominujące kolory to czerń i biel.

Mana był również współzałożycielem zespołu Malice Mizer, w którym jednym z wokalistów był Gackt Camui. Po rozpadzie zespołu, Mana założył swój projekt Moi dix Mois, który istnieje do dzisiaj.

Jeden z guru lolit na całym świecie. Słynie również z tego, że nigdy nie używa swojego głosu podczas wywiadów. W studiu pojawia się z drugą osobą, poprzez usta której, świat może usłyszeć jego przekaz :)

#gothiclolita #japonskamuzyka #japonia #crossdressing #randomanimeshit - wołam dla testu, wydaje mi się, że ten tag ani trochę nie pasuje, ale podobno ten ludzie czarnolistują, żeby nie było spamu (?)
JaTubagno - Mana

Założyciel firmy Moi-meme-moitie, szyjącej ubrania w stylu elegant ...

źródło: comment_tJkBV8gFCo2HHFM8WKDLtZ3To7R4j0nM.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Założyciel firmy Moi-meme-moitie


@JaTubagno: Założyciel powiadasz? Czyli mam rozumieć, że na tej fotce jest koleś? :D Może cały ten tag lolicoś polega na tym, że koleś przebiera się za małą dziewczynkę? _
  • Odpowiedz
@jamal013: Ja wyjątkowo :) Postaram się wrzucać też coś z historii mody GL oprócz samych fotek :)

@Lookazz: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Istnieje męska wersja stylu lolity, nazywa się kodona, chociaż większość tak ubierających się to kobiety. Co zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz