Wpis z mikrobloga

@ReyPL: Po YT już całkiem zgłupiałem... wg tego filmiku wystarczy ją sklepać do końca a u mnie to oznacza game over............... #!$%@? no nie wierzę, 3ci raz spróbuję teraz i nagram z tego filmik!
Liquid_Snake - @ReyPL: Po YT już całkiem zgłupiałem... wg tego filmiku wystarczy ją s...
@Liquid_Snake: no wiadomix. Mimo wszystko jednak by mi się bardziej podobało, gdyby Kinkg się określił czy jest człowiekiem czy mutantem :[ ciekawe czy w jedynce już tak kminili, że będzie dużo czarodziejskich stworzeń. W jedynce chyba z takich "kosmicznych" to był chyba tylko Yoshimitsu, nie?
@przemyslany_nick: w tych nowszych częściach to co się #!$%@? to chyba nawet japońce nie ogarniają, już od mutantów czy zwierząt mnie bardziej dziwi że z każdą częścią dodają kogoś do rodziny Kazama/Mishima i jest syn, ojciec, dziadek, pradziadek itd. :D
@Liquid_Snake: z tym pradziadkiem to już w ogóle nie skminiłem. Ok, Kazuya, diabeł, diabeł Jin... okej... no ale co ten Jinpachi, to co to było w ogóle? On też miał w sobie diabelskie nasienie czy jak xD czy wziął i zmutował tam w tej piwnicy xD bo nie kupuję, że zamknęli dziadka i od gniewu i w ogóle uwolnił magiczne moce sam z siebie xD Ogre za to był dość fajną
@przemyslany_nick: Zastanawiam sie czy w TK7 będą jeszcze ludzie czy już tylko zwierzęta i demony hahahaha

Ok pokonałem sukę, nie wiem o co chodziło ale może przegrywałem wcześniej na czas bo tak mnie napieprzała że dużo czasu szło na blokowanie, #!$%@? ten singiel w 6tce, jednej mapy nie mogę przejść bo mój partner, tępe AI spada w przepaść tak po prostu sam a później kilka postaci atakuje tylko mnie i chcąc