Wpis z mikrobloga

@rozvadovsky: ziemniaki z rosołem na podlasiu to normalka, tak samo jak niektórzy nigdy nie jedli gotowanego grochu z kapustą kiszoną, a baaardzo smaczne. Poza tym np. znam ludzi co zajadają się daniem składającym się z: ziemniaki, śledź, jajko smażone i ogórek małosolny :D
  • Odpowiedz
  • 18
@WesleyGibson: beka ze wszystkich, którzy innych oceniają negatywnie mierząc swoją miarą. Nie podoba mi się jak jest ubrany-podludź; je coś, czego ja nie lubię - podludź. Czyta książki w poczekalni u lekarza, zafarbował włosy na zielono, pojechał na Woodstock i o, zgrozo, tapla się w błocie - podludź. Co to ma być do cholery, niech sobie każdy robi co chce, wygląda, jak chce i je, co chce. Dopóki nie sprawia
  • Odpowiedz
@rozvadovsky: Moja mama i dziadek (ś.p. już) lubują/lubowali się w rosole z tzw. kluskami przecieranymi- starte ziemniaki jak do placków ziemniaczanych zmieszane z mąką bodajże i posolone. Takie ciasto kładzie się porcjami łyżką (aby uzyskać kształt kopytkopodobny) na wrzącą wodę. W sumie to też ziemniaki po części ;)
  • Odpowiedz