Wpis z mikrobloga

Siema mirki.

Chcę Wam pokazać moją przemianę z okazji tego, że odnowiła mi się kontuzja i nie wiem kiedy znów wrócę na siłkę. Potrzebuję złapać trochę dobrej energii.

Pierwsze zdjęcie to wczoraj podczas redukcji, 91-92kg. Chciałem dociąć jeszcze z 4 może 5kg do września.

Drugie zdjęcie to lipiec 2012 i listopada 2013. Waga ok. 102kg i 97kg.

#mojaforma #pokazforme #mikrokoksy #silownia
erykwks - Siema mirki. 



Chcę Wam pokazać moją przemianę z okazji tego, że odnowiła...

źródło: comment_FQF2pls3PwlRPWaYIKEIOPCu8dkdAB06.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erykwks: Wszystko idzie w dobrym kierunku. Duży plus za bark niepotrzebnych 'wspomagaczy' (zawsze znajdzie się ktoś kto nie uwierzy, że można osiągnąć coś jedynie ciężką pracą - dla wielu to abstrakcja.)

A jak nogi? Robisz przysiady, biegasz więc wnioskuję, że ich nie zaniedbujesz i dbasz o proporcję?
  • Odpowiedz
@erykwks tak jakoś trafiłem na ten twoj wpis, i masakra te komentarze "uu co brales" :D ja tez przy wzroście 173 zrobiłem w kilka lat 35kg masy, bez diety i klucia, tylko "intuicyjne" podejście do żarcia plus kreatyna plus gainery po treningu. Ale to tez pewnie farmazony :D

Btw jak forma na dzień dzisiejszy?
  • Odpowiedz
@Skorupczak: trochę tak jest, że ludzie się spinają czasem za bardzo, a ja miałem po prostu dobre fundamenty do progresu. Na dzisiaj staram się utrzymywać, to co jest na zdjęciu choć ważę teraz koło 95kg.
  • Odpowiedz