Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie stoję przed ogromnym wyborem gdzie iść na #studia - mam do wyboru #poznan i #lodz . Oba miasta ten sam kierunek i oba miasta politechnika. Łódź tańsza to na pewno na plus. Co wybrać? (,) #pomocy
  • 39
  • Odpowiedz
@Sn0w: Myśłę że pod względem rozrywkowym Łódź przoduje nad Poznaniem- uwierz mi, to też musisz wziąć pod uwagę

@mirkobiniu:Łódź! Z wielkiej litery.

@jarbi: Byłbyś pierwszą osobą do zminusowania, gdyby na mikro były minusy...
  • Odpowiedz
@Sn0w: Na początku zawsze jest ciężko. Ja skończyłem wydział z wykładowym angielskim i z tego co wiem to tam jest dużo prościej. Najgorsza była mechanika na 2 sem. Jak jesteś zmotywowany to dasz rade. Ja co prawda na 2 stopien się przeniosłem zagranico ale w Łodzi dużo się teraz dzieje i myślę, że Ci się spodoba ;-)
  • Odpowiedz
@Sn0w: co do PŁ to się nie wypowiem, bo ja uniwerek, ale raczej nie masz co słuchać, że miasto bez przyszłości itd. właściwie co miało być powiedziane to napisali ci wyżej. ja tylko potwierdzę, jest nieźle od strony kulturalnej, jest pietryna odnowiona, masz masę miejsc do zwiedzania (bo Łódź to nie tylko stare zapuszczone kamienice), masz jak ktoś wspominał wielką halę - co chwila jakieś koncerty - gorzej z klubowymi
  • Odpowiedz
@Sn0w: Bierz Łódź. To chyba miasto które najszybciej się rozwija i to naprawdę widać.Remonty kamienic, nowe centrum Łodzi, itp. itd.. To miasto to chyba jedno z największym potencjałem w Polsce i sam klimat tego miasta jest dosyć ciekawy. Polecam nie zawiedziesz się. A no i mamy migawki i krańcówki jako jedyni w PL ;) (migawka coś w rodzaju karty miejskiej, krańcówka to miejsce gdzie zawraca tramwaj/autobus).
  • Odpowiedz
Mogę być ciut nieobiektywna, ale gorąco zapraszam do Łodzi. To co tu napisaliście generalnie się zgadza: miasto bardzo szybko się rozwija, to transportowy środek Polski, poziom PŁ jest na prawdę na europejskim poziomie, no i te imprezy ... ;) Piotrkowska, Off, Atlas Arena ...
  • Odpowiedz