Wpis z mikrobloga

#rozdajo #promocja #glitch #krando #eurortvagd

wiedzieliscie o tym ze w dużym sklepie internetowym coś poszło nie tak?

Euro RTV AGD oferowało określony asortyment w pewnej nocnej promocji za 0zł, cała akcja trwała z 2godziny :)

ja też sobie wyciągnąłem z tego mały profit.

Znajomy kupił 20 iPhone 4S to mu zamówienie dziś rano skasowali, bo w regulaminie jest napisane ze zamówinia jednego modelu

powyżej 2 sztuk traktowane jest jako zamówienie hurtowe, i może być ono anulowane przez sklep w wyjatkowych przypadkach... Moje wisi cały czas.

http://i.imgur.com/OU6Y5.jpg
  • 16
@Shewie: Może to zrobić, przynajmniej w Polskich realiach, ale pewnie zagranicą również.

@Bunis: to zależy. Jak masz aukcję BCM, no to tworząc taką aukcję liczysz się z tym, że ktoś może kupić za 1 zł. Ale jak stworzysz aukcję i dasz złą cenę, to można ją na początku odwołać raczej. Sprzedaż internetowa, czy w sklepie to inna sprawa, bo nieświadome zaniżenie wartości produktu zezwala na anulowanie takiej sprzedaży.
@cysioland: oferta pojawiala sie po wpisaniu w wyszukiwarkę "nocnewyprzedarze" i wszystkie telefony pojawiały się za 0zł, a bylo ich kilkanascie, ale to nie z najwyzszej polki, SIII nie bylo w tym zestawieniu.
@Logan00: a ty naprawde myślisz że uwierzę w to że Customer Service w Polsce będzie taki jak w USA kiedy pani z Amazona dostała 6 iPadów zamiast jednego i Amazon pozwolił jej zachować wszystkie? Zobaczymy jak się to rozwinie.