Wpis z mikrobloga

@Domenico: A tak na serio to chwila w google ( ͡º ͜ʖ͡º) Simple as that:

If you are using Comodo Firewall, just open the "COMODO internet security". Then go to "Firewall", and then choose "Define a New Trusted Application". Select last.fm and press apply!
@Domenico: zadania>zaawansowane zadnia>ustawienai zaawansowane>ustawienai bezpieczenstwa(polecam skonfigurowac, wlaczyc hips(domyslnie wylaczony) i ustawic bo jest tutaj masa opcji, standardowo comodo jest dosyc mierny>hips>reguły dodaj jako zaufaną aplikację>ocena plików>zaufane pliki>dodaj>tak samo w zakładce firewall>reguły aplikacji>dodaj jako zaufana aplikacje
@Jurigag: tak zrobiłem już wczoraj i już wszystko działa, dodałem tylko do zaufanych. Generalnie kiedyś ustawiałem comodo były do tego poradniki, ale tak jak wspominałem wcześniej program się przepoczwarzył i nic nie jest tak jak wcześniej. Rozmawiałem z kolesiem z któregoś z portali komputerowych i nie polecał używania defence + oraz zalecał wyłączenie hips. Mówisz że włączony lepszy?
@Domenico: oczywiscie ze lepszy, przeciez siła comodo to właśnie hips + piaskownica ;O moge wyeksportowac moje ustawienia jak chcesz tylko ze wiesz comodo nie jest automatem, jak bedziesz klikał na pałę to będziesz miał własnie blokowane jak to lastfm :D