Wpis z mikrobloga

@lewactwo: Poziom rynsztoku osiągnięty. Rzucanie jakimiś frazesami i inwektywami bez jakiegokolwiek najmniejszego sensu i nic więcej. Kiedyś tutaj naprawdę można było porozmawiać, a teraz?
@RedBulik:

Jak mnie śmieszą takie żale. Płaczecie od dawna już, jak to wykop jest prawacki itp., jak wam się tak bardzo nie podoba to znajdźcie sobie jakieś lewackie miejsce w internecie, a jest takich pełno i dołączcie sobie do obrzucania inwektywami ludzi z komitetu poparcia Marszu Niepodległości w imię tęczowych idei. A jak nie to skończcie chociaż z tym płaczem, bo śmiecicie na mb tylko.
@RT_NR: Oj , Ty już idziesz u mnie na czarną listę bo cie nosi za bardzo. Po co czytasz w ogóle te "lewackie mikroblogi" i komentujesz każdy jeden z nich, robiąc przy okazji flejma?
@RedBulik:

Ty akurat jesteś ostatnią osobą która mogłaby mi zarzucić robienie flejma.

Po co czytasz w ogóle te "lewackie mikroblogi" i komentujesz każdy jeden z nich


Od wersji 3.0 widzę wpisy wszystkich ludzi, więc jeśli ktoś śmieci/wypisuje głupoty na mikroblogu, to będę zabierał głos.
@RT_NR: Kiedyś lubiłem cię bo masz podobne poglądy do moich, teraz lądujesz na czarnej liście za spam i skrajną głupotę. Skoro ci tak przeszkadzają "lewackie" wpisy na mikroblogu to znajdź sobie jakieś prawackie miejsce. Większość linków o marszu ledwie nadawało by się na powiązane, a nie na całe wykopy.
@RT_NR:

dołączcie sobie do obrzucania inwektywami ludzi z komitetu poparcia Marszu Niepodległości w imię tęczowych idei.


Nie jesteśmy tacy zawistni jak wy, by obrzucać innych ludzi gównem bez powodu, przepraszam, ale nie mamy zamiaru stosować Twoich metod.
@FilipChG:

Większość linków o marszu ledwie nadawało by się na powiązane, a nie na całe wykopy.


Czyli co, ciekawy film nt. marszu z dnia dzisiejszego miałby być dodawany do znaleziska z piątku, do którego nikt nie zagląda ?

@lewactwo:

Jakbym mało lewicowych stron w życiu widział... :) Nie raz na fb profilu Porozumienia 11 listopada jak i Ruchu Palikota ciekawe rzeczy widziałem. :)
@RT_NR: Ciekawy film? CIEKAWY FILM?! #!$%@?, w radiu marsz niepodległości, w telewizji marsz niepodległości, w gazetach marsz niepodległości, serio uważasz że jeszcze potrzeba nam tego na wykopie? Nawet już nie zaglądam do tych znalezisk widzę w tytule 11.11.11 i z miejsca zakop. Zrobiliście z wykopu drugi fakt, gdzie szukanie taniej sensacji jest na normalne. Do tego zero obiektywizmu, stronniczość tak mocna że można ją wyczuć bez włączonego monitora. Nie można mieć
@lewactwo:

Nie mówiłem o tobie, a o lewicy wykopowej - choć nie wiem jak wykopowi prawicowcy musieliby się starać, to drugiego takiego wynalazku jakim jest Praptak, znaleźć by się nie dało wśród nich. :)
@RT_NR: A moje były odpowiedzią na Twoje:

Płaczecie od dawna już, jak to wykop jest prawacki itp., jak wam się tak bardzo nie podoba to znajdźcie sobie jakieś lewackie miejsce w internecie, a jest takich pełno i dołączcie sobie do obrzucania inwektywami ludzi z komitetu poparcia Marszu Niepodległości w imię tęczowych idei. A jak nie to skończcie chociaż z tym płaczem, bo śmiecicie na mb tylko.


I co Ty na to?