Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki --> posiadacze Lumii 925. Czy zdarza się komuś z Was, że telefon przestaje reagować na dotyk? Mam na myśli cały przedni panel, łącznie z tymi śmiesznymi "klawiszami" pod ekranem. Reagują tylko przyciski na prawej krawędzi obudowy, dzięki czemu udaje się telefon zresetować (głośność w dół + blokada ekranu), ale to nie pomaga. :( Dała mi się we znaki ta dolegliwość już kilka razy, za każdym po jakimś (różnym) czasie wszystko wracało do normy (po aktualizacji do 8.1 dodatkowo resetuje się data i godzina po "powrocie do normy"). Internety nie dały mi sensownej odpowiedzi... Ktoś, coś? :(

#bojowkawindowsphone #windowsphone
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blizbor: u mnie czasami po odblokowaniu mam ekran blokady i nie mogę przesunąć palcem by odblokować telefon. Wtedy muszę jeszcze raz zablokować i znowu odblokować. Ale nie pamiętam czy działają wtedy te przyciski na dole.
  • Odpowiedz
@AnnMari: uuuu, to mi gościu pojechałeś po rajtuzach, aż się na piętach popruły. Czekaj no, pójdę powkładać poduszki w foliowe worki, żeby mi nie zmokły jak będę płakał w nocy.

Uprasza się o merytoryczną dyskusję, #bekazpieniaczy
  • Odpowiedz
@Czipsu: mam, ale liczyłem, że obejdzie się bez takich kombinacji (kopia zapasowa, wycieczka do serwisu, telefon zastępczy, wycieczka do serwisu drugi raz, przywracanie z kopii).
  • Odpowiedz
@Blizbor: Mógłbyś najpierw spróbować niby hard resetu (wtedy masz tylko zrobienie kopii, reset, przywrócenie kopii), ale jak dla mnie to ewidentna usterka HW i sam nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@piottrek: u mnie wygląda to tak:

https://drive.google.com/file/d/0B14cNu6IYA6saVBQbFM0QkhVR28/edit?usp=sharing

Obawiam się, że tak jak stwierdził @Czipsu, to kwestia niesprawnego HW i będę musiał wybrać się do serwisu. Wkurza mnie dodatkowo, że nie mogę znaleźć żadnej prawidłowości w tym kiedy odmawia posłuszeństwa.

@AnnMari gwoli ścisłości- nie zamula. Działa płynnie, jak zawsze. Po prostu staje się bezużyteczny. ;)
  • Odpowiedz