Wpis z mikrobloga

Z serii @80sLove wspomina... SunSet Swish - My Pace

6. ending anime Bleach = klimatyczna nuta, pluszaki i protagonista wyglądający jak MacGyver ;)

Wersja full:

http://www.youtube.com/watch?v=J1BCr1Tfh4M

Moim zdaniem tamten okres serii (2005-2006) to jeden z niewielu momentów w historii tasiemcowych anime, gdy fillery jakoś trzymały poziom i dobrze współgrały z tym, co było wcześniej i później. Zwłaszcza porównując do tego, co działo się w tamtym czasie w Naruto (odcinki 140-220).

#anime #bleach #manga #tvtokyo #muzykazanime #animacja #shonen #shonenjump #sunsetswish
80sLove - Z serii @80sLove wspomina... SunSet Swish - My Pace



6. ending anime Blea...
  • 13
  • Odpowiedz
@80sLove: Nawet nie w czasie, a chyba między alternatywnymi rzeczywistościami. Przez to już nic nie trzymało się kupy. Dla porównania fillery w FT i KHR są wkomponowane tak że widz nieznający mangi nie zorientuje się że to filler.
  • Odpowiedz
@jamal013:

Mówiłem o odcinkach ok. 50-100. Potem zaczął się event w mandze z Aizenem, który trwał do końca anime ^^'

Więc trzeba byłoby się sporo wygimnastykować, co twórcom serialu się nie chciało.

@mishek

+ dodatkowo do pomieszania linii chronologicznej filmy, które jak zwykle w shonenach nie da się nigdzie wepchnąć ^^'
  • Odpowiedz
@GeneralX:

Mi się podobało, dano trochę czasu więcej pluszakom, nie było uczucia przedłużania, bo scenarzyści mieli pełny wpływ na historie. Bardzie mi się podobało niż kolejne 200 odcinków na podstawie mangi, które ciągnęło się mozolnie i mozolnie ;p
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Obejrzenie Fade to Black było dla mnie traumą. Jako fanka IchiRuki (eh stare dobre czasy :D) jarałam się tym od pierwszych informacji w sieci i sięgnęłam jak tylko pojawił się pierwszy raw. Nigdy nie wróciłam do tego nawet żeby zobaczyć z napisami, pal licho fabuła, ale tak #!$%@? animacji i krzywych postaci w życiu nie widziałam... Współczuję ludziom którzy to na dużym ekranie widzieli. :(

Do Blicza w ogóle straciłam
  • Odpowiedz