Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór mireczkii, co się dzisiaj #!$%@?ło to ja nawet nie. Na przystanku autobusowym podeszła do mnie pieniężna licbuska, chętnie bym ją wziął, ale do sedna. Spytała czy wiem, o której odjeżdża ten i ten autobus. Pomyślałem, że jakaś jebnięta, bo przecież rozkład jazdy jest. Powiedziałem jej, podziękowała i odeszła. Ja wsiadłem do swojego, ona do swojego. Wróciłem do domu. Mame zadzwoniła, żebym zrobił obiad. Zrobiłem cordon bleu z ziemniakami i surówką z kapusty, marchewki, jabłka, cebuli, pietruszki, sokiem z cytryny i innymi dodatkami. Gdy mame przyszła, to zjedliśmy obiad (przyszła akurat jak skończyłem). Miałem wejść na wykop, ale zachciało mi się pepsi, a nie miałem i musiałem lecieć do sklepu, było już po 18 i najbliższy osiedlowy był zamknięty, więc musiałem #!$%@?ć do kerfura. Poszedłem na autobus, wbiłem do niego i w drogę. Na następnym przystanku wsiadła ta sama licbusiara, którą spotkałem wcześniej. Spojrzała na mnie i się uśmiechnęła, ja odwzajemniłem uśmiech i zaprosiłem na miejsce obok. Zaczęliśmy rozmawiać o takich pierdołach, spytałem się gdzie jedzie. Okazało się, że do kina. Długo nie myśląc powiedziałem, że tak samo jak ja i spytałem się na jaki film ona powiedziała na jaki, nawet nie słuchałem jaki tytuł tylko od razu powiedziałem, że na to samo. Do mame oczywiście wysłałem smsa, że jadę do kina. W kinie usiedliśmy obok siebie. Po 15 minutach oglądania powiedziała, że nudny jest, ja jej potakiwałem i zaproponowałem, żeby wyjść. Zgodziła się. Od razu po wyjściu powiedziałem, że może wejdziemy na kawę, bo mijaliśmy. Nie oparła się. Zaczęliśmy rozmawiać, nagle zaczęła oblizywać usta, a ja zbliżyłem się do niej, żeby zacząć się całować. Nie było sprzeciwu, ale, że ja w tych sprawach jestem nowy, to #!$%@?łem ją w język. #!$%@?ła się i wyszła od razu. Wybiegłem za nią i mówię do niej, że nie chciałem, a ona do mnie "Siema Seba, podpuściłam Cię, żeby móc Cię wyśmiać na mirko chory #!$%@?." Teraz się przyznać, która suka mi to zrobiła?

#coolstory #tfwnogf #przegryw #pstoprawda #rozowepaski
  • 8