Wpis z mikrobloga

@paffnucy: napisałam to dla żartu, ale widzę, że coś Ci przeszkadza nagle w mojej osobie, więc możesz z powodzeniem mnie zablokować i zachowywać się jak Twoi idole, których najwyraźniej kopiujesz :) myślałam, że stać Cię na więcej.
  • Odpowiedz
@paffnucy: no sorry, ale stwierdzenie ''#!$%@? mnie obchodzi Twoja opinia'' jest chamskie i dobrze o tym wiesz, jeśli tak się odnosisz do ludzi, do których nic nie masz, to nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ej serio? Wrzucam wpis typowo informacyjny, całkowicie bezopiniowy, a Ty przychodzisz i wrzucasz to swoje "klaxons to pedalstwo". Po co? Co wnosi Twoja wypowiedź? Zwłaszcza, że Klaxons było zupełnie nieistotnym dodatkiem do wpisu.
  • Odpowiedz
@paffnucy: a co wnosi Twoja opinia pod wpisem o Mazurach, że nie jesteś z Warszawy i nigdy nie byłeś na Mazurach? no #!$%@?, komentujemy po prostu, akurat Klaxons tam gra, więc napisałam dla żartu, że to pedalstwo, a Ty masz jakiś ból dupy. whatever, nie wnikam, elo
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ale w mojej wypowiedzi pod postem o Mazurach najważniejsza była pierwsza część, a nie druga czy trzecia :D No i raczej to Twój post zabrzmiał jak ból dupy, takie "a nie lubię klaxons, to napiszę coś o tym" :P Fajnie, że teraz piszesz, że to był żart, ale nie wyglądało. Mój tekst o tym, że #!$%@? mnie obcho Twoje zdanie też był żartem.
  • Odpowiedz
@SScherzo: @paffnucy: ej dziubki, bez gnoju / paff wybierasz się na FFF? ja się zastanawiam czy na jeden dzień nie wpaść, ale kompletnie nie kalkuluję się to z ceną biletu na jeden dzień a z karnetem, z tym, że znowu potrzebowałabym noclegu ; ]
  • Odpowiedz
@kickdagirlz: Ze spaniem to jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu :D Ale zależy gdzie będę mieszkał wtedy. W najgorszym przypadku kawałek podłogi zawsze się znajdzie :)

Co do samego festynu, to średnio mi się widzi ta cena, już bym chyba wolał śmignąć na Up To Date do Białegostoku (Altern8 <3)
  • Odpowiedz
@paffnucy: @kickdagirlz: tyż rozważałem Taurona i FFF i jednak na 95% zdecyduje się na to drugie. Line-upem może lekko wygrywa Tauron, ale cała reszta przemawia mi za FFF, także jakby co będzie można mnie tam spotkać.
  • Odpowiedz