Wpis z mikrobloga

Z okazji nocnej zmiany postanowiłem, że zostanę mirkowym analitykiem rynku steam czyli januszem rynku steam. Na razie analizować będę ceny skrzynek do CS:GO, ponieważ to mnie najbardziej interesuje jednak w przyszłości możliwe, że poszerzę swoje zainteresowanie na inne przedmioty z rynku.

Zacznijmy więc.

Walizka zimowej Ofensywy (boże kochany jak to #!$%@? brzmi) :

Ilość : 189795

Cena : 0,09€ (teraz jest 0,08 jednak z powodu tylko 2 sztuk to nie wliczam)

Ilość najtańszych : 5188

Komentarz : W miarę stabilnie idzie do góry. Jakby przez następne kilka dni było tak jak wczoraj to w krótkim czasie janusze by już zyskały.

Zimowa skrzynka eSport :

Ilość : 53762

Cena : 0,05€

Ilość najtańszych : 3780

Komentarz : Szkoda na nie zachodu. Nie mają podstaw do wzrostu z powodu mało ciekawych broni. Nawet flagowa broń M4-a4 X-Ray nie jest jakiś wybitny.

Walizka na Broń Operacji Pheonix:

Ilość : 65060

Cena : 0,28€

Ilość najtańszych : 3

Komentarz : Walizki w krótkim czasie zyskały na wartości. Nie są zbyt stabilne, ale jak kupiliście za 0,15€ to spokojnie niedługo zarobicie. Tutaj AWP jest powodem wzrostu.

Walizka na broń CS:GO 3 :

Ilość : 271194

Cena : 0,04€

Ilość najtańszych : 80272

Komentarz : Zawartość skrzynki nie powala. Wróżę tej skrzynce wzrost jak każdej innej czyli dopiero po baaaaaaaardzo długim czasie. I nawet nie jakiś wielki wzrost.

Walizka na broń CS:GO 2 :

Ilość : 61630

Cena : 0,09

Ilość najtańszych : 11

Komentarz : Cena to Efekt tego, że już od dłuższego czasu nie ma tej skrzyni. Kiedyś wzrośnie, ale nie jakoś dużo. W ciągu ostatnich 15 dni wzrosła zaledwie o 0,02€

Walizka na broń CS:GO :

Ilość : 2609

Cena : 1,58€

Ilość najtańszych : 1

Komentarz : Efekt prawie braku wypadania. Strzeliłem sobie w kolano gdy sprzedałem za 0,68 jakieś 2 miesiące temu. Mogłem zostać bogaty. Jak macie to radzę trzymać. Cena zaczęła wzrastać.

Skrzynia z bronią Łowcy :

Ilość : 45573

Cena : 0,34€

Ilość najtańszych : 203

Komentarz : Po mocnych upadkach cena się podnosi. Rzeczy z tej skrzynki są dość wartościowe więc cena naturalnie będzie wzrastać choć na razie nieznacznie.

eSports 2014 Summer Case :

Ilość : 18978

Cena : 0,47€

Ilość najtańszych : 1

Komentarz : Jeszcze świeży produkt. Cena zaczyna się stabilizować co oznacza, że też spada. Najlepsze czasy już za nią.

Walizka eSport :

Ilość : 3227

Cena : 0,52€

Ilość najtańszych : 6

Komentarz : Cena bardzo niestabilna. Wymuszona pod wpływem czasu. Nie wiem co mogę o niej powiedzieć. Uważam, że trzeba trzymać.

Walizka Operacji Bravo :

Ilość : 3101

Cena : 2,20€

Ilość najtańszych : 6

Komentarz : Skrzynka której najbardziej nienawidzę. Powodem jest to, że oddałem ją kumplowi za pół darmo kiedy zaczęło wzrastać (kosztowała około 0,2€). Teraz był bym bogaty !. Cena wzrasta więc trzymajcie póki możecie.

Walizka na broń Operacji Breakout :

Ilość : 5748

Cena : 1,09€

Ilość najtańszych : 2

Komentarz : Z wmiarę nowymi skrzynkami nic nigdy nie wiadomo. Cena jest trochę niestabilna. Jak wejdzie dla ogółu, a nie tylko posiadaczy operacji to wszyscy co czekają na wzrost będą w dupie.

Wszelakiej maści Kapsuły :

Ilość : W #!$%@?

Cena : 0,03€

Ilość najtańszych : Od pyty.

Komentarz : Stickery nie mają perspektywy na wzrost. Po prostu. Jedynie chyba z IEM'u są drogie ( są w ogóle ? Nie znalazłem więc nie wiem).

Na tym kończę mój wpis.


#januszerynkusteam #analitykrynkusteam <-- Obserwuj lub zczarnolistuj. Róbta co chceta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enef: Przez 10 minut głowiłem się w jaki sposób to zapisać by zawrzeć wszystkie informacje oraz dzień w którym pomiary robiłem jednak na żaden fajny pomysł nie wpadłem.
  • Odpowiedz
@albert1337: Z niebieskimi nic nie zrobisz. Wartości jakiejś tam nie mają. Cena cały czas się waha.Albo możesz trzymać co nie gwarantuje niczego, albo możesz wymienić na złote które mają pewny wzrost. Sam wystawiłem 140 Offensivów za 0,8€ każda. Jak będzie prognoza, że będę jeszcze więcej rosnąć niż te 0,8 to wtedy wystawię za jeszcze drożej.

@Obliv: Mam plan robić codziennie gdzieś tak przed nocną lub w trakcie.
  • Odpowiedz
@psposki: Uważam, że najlepiej kupić. Dzisiaj Volvo #!$%@?ło cały rynek więc ceny spadły oraz pojawia się więcej skrzynek niż się sprzedaje. Więcej informacji po północy.
  • Odpowiedz
@psposki: Info na temat jak ten błąd odbił się na cenach skrzynek. Ten bug występuje tylko ze zleceniami kupna więc na praktycznie innych rzeczach (no może na kartach) się nie odbiło. Co do wzrostu. Skrzynka Bravo w grudniu była po 0,1€. teraz jest po 2€. Tak samo Skrzynka z bronią 1. 2 miesiące temu była po 0,6€. Teraz jest po 1,6€.
  • Odpowiedz
@psposki: Zależy. Jak masz cierpliwość to na pewno kiedyś coś zarobisz jak będzie w trwać i się nie poddawać ze skrzynkami. Chyba ze wszystkich skrzynek najlepiej zainwestować właśnie w złote, bo stabilny wzrost powstrzymało tylko volvo i ich zabuggowany rynek.

Więc jak masz cierpliwość i nie będziesz żałował pieniędzy to możesz za te 3€ kupić złote skrzynki po 0,06€(ewentualnie 0,07€) każda. Sprzedawanie skinów nie za bardzo się opłaca. Później będzie
  • Odpowiedz