Wpis z mikrobloga

Smakuja wam chamburgery z macka? Kilka razy w zyciu jadlem ale za kazdym razem mi nie smakowaly. Duzo lepsze sa w pierwszej lepszej obskurnej budce.
  • Odpowiedz
@mlodyyy85: jeżeli lubisz jeść gówno, to może i tak. W McDonald's w wołowych burgerach nie ma MOM. Może nie jest to 100% wołowiny, bo są przecież konserwanty itd, ale samo mięso jest dużo lepszej jakości niż w każdej lepszej budzie. Pracowałem w kilku zakładach mięsnych to wiem, jakiej jakości mięsa Mak oczekiwał.

Natomiast mogą one nie smakować, bo są wysmażone na podeszwę.
  • Odpowiedz
@mlodyyy85: to jedz ze szczura. ja tam wolę te z maka, bo mam mniej więcej pewność, że standard jest taki sam w każdym lokalu.

a w budce na chodniku możesz trafić zarówno na burgera życia jak i na sraczke przez 3 dni z rzędu
  • Odpowiedz
@jottacloud: Kolega napisał list z zapytaniem dlaczego zwiększają cenę oraz, że jest on przeciwny podwyżce, bo jego studencka kieszeń takiej podwyżki (na 3zł) nie zniesie... Dostał bony ze zniżkami :<
  • Odpowiedz
Znajoma brała udział w badaniu zawartości mięsa wołowego w różnych sieciach w Polsce i tylko w jest czysta wołowina, wszędzie indziej tylko jakaś część(na przykład w Burger Kingu, który ma bardziej "wołowy" smak)
  • Odpowiedz