Wpis z mikrobloga

Dostałem pierwsze 6 odpowiedzi - nie są to dokładne kopie 1:1 ale szybkie tłumaczenia z najważniejszymi rzeczami jakie napisali :)

1. Hidden & Dangerous - "nie jestem odpowiednią osobą, ale przesłałem email do szefów produkcji"

2. Freedom Fighters - "pracuję w Maxis, więc ci nie pomogę, ale wspominam grę bardzo pozytywnie"

3. Hidden & Dangerous - "lubimy dostawać opinie od naszych fanów, jeżeli masz inne sugestie ucieszmy się je usłyszeć, upewnie się, że dostaną je odpowiedni ludzie" - support 2K Games

4. Freedom Fighters - "dziękuję za emaila i twoje zainteresowanie Freedom Fighters, zobaczę co mogę zrobić, ale Freedom FIghters było wydane przez EA, a nie byliśmy deweloperem, więc twoja prośba może być trudniejsza niż to się wydaje. Mimo to, skontaktuje się z ekipą od Origina i zobaczę czy mają w planach wystawienie jej na Origine"

5. Freedom Fighters (gość się rozpisał :)) - "dzięki za kontakt do nas w sprawie Freedom Fighters. To zawsze miłe usłyszeć od naszych fanów, że nadal grają w nasze starsze gry. Dokładnie rozumiem o czym mówisz i sam widzę jak bardzo rynek się zmienił na przestrzeni lat [pisałem w emailu o tym, że wszystkie swoje gry na fizycznych nośnikach przenoszę na kopie cyfrowe] i w zupełności się z tobą zgadzam. Nadal cieszymy się z naszego partnerstwa ze Steam i chcemy tam udostępnić jak największą ilość naszych gier, ale ostatnimi czasy skupiamy się znacznie bardziej na rozwijaniu naszej platformy - Origin. We współpracy w IO Interactive wydaliśmy "Freedom Fighters", ale z tego co wiem to oni zatrzymali do niej prawa. Mimo to, nie mogę nic obiecać w tej sprawie, ale wiedz, że twój głos został usłyszany."

6. Rainbow Six - "Rowniez wiele razy chcialbym miec dostep do cyfrowych wersji starszych gier, niestety nie mam wplywu na plany wydawnicze Ubisoftu ani nie jestem w stanie powiedziec, czy moja firma ma jakiekolwiek plany dotyczace „digitalizacji” starych gier." - Ubisoft PL

#operacjapara
  • 19
@Mleczny_Baki: GOG już chyba powoli traci ideę starych gier. Sam pisałem do nich 121 maili ws. 58 starych, ale to naprawdę starych i niezłych gier. Niby sprawy licencyjne utrudniają to.

@Colek:

No, tak szczerze bez owijania w bawełnę, to spora część jest w stylu "Hej cieszymy się, że gras w gry", "Dzięki, przekażę", "Nie wiem, ja naprawdę nic nie wiem". Kogo oni tam zatrudniają w tym helpdesku :v