Wpis z mikrobloga

@thomasss: dev na oficjalnym twitterze poinformowal, ze konczy i nie bedzie kontynuowal juz pracy nad voot... pozniej napisal ze to przez pomylke dal taka informacje... #!$%@? cene celowy z kilkoma typami... a i jeszcze od soboty zaczelo sie mataczenie z wydaniem tej ich anonimowej gieldy na tor
@ArmaniV: iconicexpert to oszust i kretacz, dzialal cos przy blacku. Promował akcje blackcoin on wallstreet namawiajac wszystkich do wplacania siana poczym zdumpował full coinow. Ostatnio widzialem ze na jakiejs innej walucie dziala tak samo, nie polecam tego allegrowicza :D
@thomasss: Rozumiem, ze do mnie adresujesz te slowa.

Po tym jak Anon Exchange nie zostal wypuszczony na czas MsCollec (dev Voota) otrzymal mnostwo niepochlebnych wiadomosci i pogrozek. Postanowil w naplywie emocji przekazac komus Voota, samemu opuszczjac statek.

Ktos kto zarzadza kontem na Twitterze napisal, ze dev odchodzi i waluta jest martwa. To glownie wywolalo tak duzy dump.

Aktualnie emocje nieco opadly. Do teamu dolaczyl nowy czlowiek od PR, MsCollec nieco sie
@Sudokuu: Dlatego Panowie Mirki i Janusze ważne jest cięcie szybko strat jeśli inwestycja nie idzie po naszej myśli. Wszedłem 1511 sat wyszedłem 1100-1200 sat. Jedyne czego żałuje że moje zlecenie nie stało na 100 sat :D w moment 500%
i taknie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć samo siedzenie 24h nie uchroni Cię przed tym że ktoś sprzeda.Za to alarm potrafi postawić na nogi co nie? Dziewczyna ostatnio kazała mi wyłaczyć bo za często były ataki bombowe.