Wpis z mikrobloga

@kazdyloginzajetykruwa: To powiem Ci tylko że odkąd obejrzałem pierwszy raz "Prawdziwe Psy" to Pan Sławek stał się dla mnie wzorem prawdziwego mężczyzny z wielkimi jajami i do tej pory nie dociera do mnie to co się stało...Padł ofiarą systemu i układów niestety
  • Odpowiedz
@dlugi87: Mireczek żeby być dobry w temacie musi być na mirko 7–8 nocy. No chyba że jest naprawdę dobry, to pięć. Ty nie będziesz w temacie dobry nigdy. W gazetach o mirkach nie piszą, to co karierę zrobisz? Ja na bordo już czekam cztery lata. Atencja tu żadna… Wykopkiem zostań, płacą tyle samo. O, widzisz – twój tata ma dobrze. Pobanuje trochę za brak nsfw we wpisach i co, źle
  • Odpowiedz
@dlugi87: To tekst z Pitbulla :D Ja Opale kojarzę blizej z tej produkcji, bo oglądałem kilka razy, a Prawdziwe Psy raz i to daawno temu widziałem. Wydawał się to być gość o najmocniejszej psychice jaką można mieć.
  • Odpowiedz
@dlugi87: Ja nawet przez ostatnie 4 lata się tak ścinałem jak Sławek miał, polecam fryzure na wakacje bo w głowe nie jest tak gorąco. Teksty były dobre, przykłady dobre, ale jakie są dzisiaj wzory nic nie poradzimy...
  • Odpowiedz
@kazdyloginzajetykruwa: Też w wakacje się tak obcinam ale to bardziej wina tego że urodziłem się i wychowałem na warszawskiek pradze. A jeśli chodzi o wzorce kreowane przez telewizje to wystarczy włączyć na chwilę MTV na przykład. Mam 27 lat i krew mnie zalewa jak widzerandki pedałów w publicznej telewizji publicznej o godzinie 13, ale to już temat na oddzielną dyskusję
  • Odpowiedz