Wpis z mikrobloga

@Solution: Mam takie pytanie - o czym wgl ta Legenda Korry jest i czemu ludzie się tym jarają? Nawet tutaj na mirko dosyć sporo wpisów o niej(chociaż jak przejrzałem tag to autorem wszystkich jesteś ty xD).

Nie to żebym miał coś przeciwko kreskówkom. Sam oglądam i chwalę sobie Adventure Time. Tyle że AT to bajka, w której jest wiele smaczków dla trochę dojrzalszego widza - przynajmniej tak sobie tłumaczę to ja,
Nawet tutaj na mirko dosyć sporo wpisów o niej(chociaż jak przejrzałem tag to autorem wszystkich jesteś ty xD)


@Wiedmolol: Zauważyłem, że na mirko ogólnie dużo jest fanów różnych seriali/kreskówek, tylko jacyś tacy mało wygadani i nie chce im się za bardzo robić wpisów/dyskutować :P

Nie mam czasu teraz sprawdzać pierwszych odcinków bo i tak mam zbyt dużo do oglądania, ale może napisałbyś mi co w niej jest fajnego to może obejrzę
@Solution: Dzięki. W takim razie Aang i Korra wędrują na moję listę rzeczy do obejrzenia. Niestety - sprawa wygląda podobnie jak u wielu lekarzy-specjalistów w Polsce i najbliższy termin prawdopodobnie będzie gdzieś w okolicach wakacji 2016. ( ͡° ͜ʖ ͡°)