Wpis z mikrobloga

@spatsi: @weeden: sądząc po reakcji dziecka, #!$%@? metoda :) nie ma to jak w dziecku zaszczepiać niepotrzebny lęk, a potem się dziwić, że się czegoś boi w dorosłości albo młodzieńczości i ma problemy. brawo.
@SScherzo: Właśnie wydaje mi się, że im szybciej tym lepiej. Wejdzie taki 10 latek "na neta" i wie czego może się spodziewać. Nie, no śmiechłem, bo obejrzeniu filmiku za młodu boi się czegoś całe życie... Ja widziałem przynajmniej 3 filmiki tego typu za młodego. I wiesz czego mnie to nauczyło? Że ufać należy tylko sobie. I nigdy więcej nie dałem się już potem nabrać. Czy to w internecie czy w życiu.
@weeden: te dzieci mają mniej niż 10 lat. ten drugi ma z 3-4. nie widzę potrzeby pokazywania tak małym dzieciom takich rzeczy, a argument ''im wcześniej tym lepiej'' jest idiotyczny. może niech blanta zapalą, w końcu lepiej pod kontrolą rodzica niż za szkołą z cumplami, co?
@SScherzo: Temat rzeka i #!$%@? przykład. Bo takie małe dziecko nie wie co to papieros a Ty tu o blantach. Internet dla młodego człowieka to źródło rozrywki, od gier i bajek. Nie wyjeżdżaj za daleko
@weeden: tak samo takie małe dzieci nie powinny samodzielnie korzystać z internetu, więc wtedy same takiego screamera nie znajdą. proste jak budowa cepa. komputer to nie zabawka dla tak małych dzieci. pokazywanie więc na siłę jest bez sensu. to miało być dla jaj i tyle, po to zostało to nagrane. głupota. przykro mi. to Ty wyjeżdżasz za daleko, skoro sądzisz, że 3 latek sam znajdzie screamera, kiedy w ogóle nie powinien
@SScherzo: No, ale to już moda "nowoczesnych" rodziców. "Ma już 6 lat, to kupiliśmy mu na urodziny laptopa, "do szkoły". Znam takie przypadki i uwierz lub nie, gorsze rzeczy potrafią znaleźć na YT.