Wpis z mikrobloga

Z nudów wróciłem do League of Legends, miałem stare konto na EUNE, kiedyś grała na nim znajoma, więc było w Brązie 3 (chyba) w jakoś dwa tygodnie doszedłem do Golda 4 więc nie gadajcie, że się nie da (ok 20% gier nie dało się totalnie nic ugrać). Ta gra to tragedia, społeczność to banda idiotów wyzywających się ciągle, nie ważne, czy gold czy brąz, czy platyna, miałem kiedyś high elo konto, ale to dawno temu, jak jeszcze nie było podziału serwerów. Jedynie można normalnie pograć ze znajomymi, bo taka solo gra może naprawdę doprowadzić do raka, nie mam pojęcia czemu tyle ludzi wciąż w nią gra.

Podsumowując:

- EUW > gówno > EUNE,

- gra dla gimbusów i stulejarzy, mam wrażenie, że sporo osób powinno się leczyć psychicznie,

- kiedyś lol naprawdę wymagał mega skila, teraz jest o wiele uproszczony

- mam raka

- brak profitu

#leagueoflegends #leagueofcancer #niepolecam
  • 9
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: myślałem, że wraz ze wzrostem popularności będzie mniej trolli, trybunał nic nie zmienił. I powiem, że w Brązie miałem o wiele lepszych graczy niż w Goldzie, tam to chyba cała onkologia siedzi.
  • Odpowiedz
@Happiness: nie po prostu rito rozpoznaje czy jesteś "smurfem" jeśli tak to nawet przed 30 lvl grasz ze smurfami tylko rito nie sprawdza w jakiej dywizji miałeś "maina" więc grasz z tymi wszystkimi powyżej golda pewnie
  • Odpowiedz
rito niby wprowadza nowy system restrykcji i banow. Mam nadzieje, ze niedlugo 90% tego spoleczenstwa dostanie perma i bedzie w miare spokoj (marzenia). Z powodu toksycznego spoleczenstwa juz nie gram normal/ranked a jedynie aramy, niestety i tutaj, z dnia na dzien coraz wiecej toksycznych #!$%@? sie pojawia. A trzymam tu konto jedynie na kumpli z ktorymi 3vs3 ranked gramy raz w tygodniu. Inaczej na EUW bym przeszedl, bo mam mozliwosc za free
  • Odpowiedz