Wpis z mikrobloga

@MWittmann:

Za najbardziej prawdopodobną przyczynę katastrofy, Amerykanie podają omyłkowe zestrzelenie maszyny przez separatystów.


Czy ktoś od początku twierdził inaczej? Przecież to główna teoria na wykopie. Amerykanie wycofują się z oskarżania o narodowość i tyle. O rakiecie z rosyjskiej strony granicy nikt nie pisał.

Wgle bez sensu wpis. Bez sensu wywód.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Wycofują się z oskarżania Rosji, ale nadal podtrzymują że separatyści ją zestrzelili nic się nie zmieniło, bo dowodów że rosjanie ich dozbrajają są już setki.
  • Odpowiedz
@MWittmann: To na Zachodzie taka wymowe mialy tytuly prasowe. UK, Holandia. U nas tak twierdzili glownie wyznawcy sekty smolenskiej. Na wykopie wiekszosc uwazala że to separatysci. O tym ze "ochotnicy" z Rosji obsluguja zestawy wygadal sie przed kamerami gosc z Rosji który wizytowal separatystów w Doniecku.
  • Odpowiedz
@czerkies: Mi nie zależy na plusach, poważnie ( ͡ ͜ʖ ͡). Lubię gównoburzę.

@szurszur: No nie kłam, wszędzie czy to Twitter/Facebook/Wykop gdzie użyłeś słowa, że to nie Rosja, to już Cię zwyzywali od Ruskich #!$%@?ów i agentów. Nawet na kanale Maxa Kolonko też go zwyzywali za stwierdzenie, że może to nie ROSJA rozwaliła ten samolot :).
  • Odpowiedz
No i tylko tyle,że jedna i druga strona mają jakieś haki na siebie w sprawie lotu i wykorzystywania przestrzeni powietrznej w strefie działań. Bo jak na razie są focie ofiar, separatystów z maskotkami, ruskiej propagandy, PR medialnego i cały wachlarz rożnych socjotechnicznych zagrywek.
  • Odpowiedz
@blumpplump: Dlatego zamiast przyjmować jakąkolwiek stronę bez konkrentych dowodów, lepiej pozostać neutralnym. Nie mówimy tutaj o "przypadkowej rozmowie z separatystą co powiedział prawdę" czy też "przypadkowym kontrolerze co widział jak Ukraina strąca samolot".

Ja chcę widzieć konkrety, a tak nikomu nie wierzę.
  • Odpowiedz
@MWittmann: no ty w szczególności jesteś neutralny, pisząc o faszystach i juncie -,-

Poza tym, to jeśli zdarzy się wypadek, gdzie w przystanek wjedzie pijany 14-latek, któremu ojciec dał samochód na imprezę, a który co prawda umie ruszyć i wrzucić bieg, ale przepisów zupełnie nie zna to winą za wypadek współobarcza się ojca.
  • Odpowiedz
@Fren: Poczytaj sobie synek czym są faszyści, a ja w odróżnieniu od Ciebie mam kontakt ze znajomymi z Kijowa, Charkowa i Kremenchuka.

To co opisują jest przerażające :). Ludzie zwani majdanowcami wyłapują ludzi NEUTRALNYCH jak i przeciwnych ich polityce i działaniom. Oferują sowite nagrody za wydanie im takich ludzi.

Moi znajomi żyją w strachu, że stracą pracę bo sąsiad ich wyda. Niektórzy w pracy mają szantaże, że jak czegoś nie zrobią to majdanowcy się dowiedzą o
  • Odpowiedz
@MWittmann:

POLACZKI


Wina prezydenta Rosji nie oznacza, że to on pociągną za spust. Pomoc techniczna, materialna itp dla rebeliantów się do tej tragedii mocno przyczyniła.
  • Odpowiedz
@Fren: Bo co? Napisałem to co przekazali moi znajomi? :) Włącznie z dokumentacją foto/video/audio? Nie, nie opublikuję tutaj bo widzę, że idiota pozostanie idiotą.

Ta dokumentacja jest ich, prywatna. Nie jakieś ruskie gównoserwisy.
  • Odpowiedz
@babisuk: Ale przeczytać ostatniego komentarza, to już ci się nie chciało. Na ukrainie dzieją się okropne rzeczy z udziałem majdanowców, banderowców. Przeciętni ludzie niepowiązani z tymi bandytami są tępieni przez nich i poniżani.
  • Odpowiedz
@MWittmann: mieszkam na wschodzie kraju, mam kontakt z Ukraińcami cały czas. Wiem co się tam dzieje, jak wyglądał Majdan. Większość moich znajomych też jest "umiarkowana", a jednak za to, co wypisujesz na wykopie nawet od najbardziej umiarkowanego z nich dostałbyś po mordzie. Więc jak już wyyślasz, to rób to przynajmniej jakoś mądrzej.
  • Odpowiedz