Wpis z mikrobloga

W sumie to doceniam tą postać wiedźmy(druga) bo freeze magiem się na nią nie da grać :P Ale millrogue już ją ładnie rozklepał. A pozostałe 2 postacie to freeze mage po prostu niszczy

A te questy klasowe to sam nie wiem, zagrałem tylko chwilę bo laguje w piździec, ale widziałem że deck rogala jest jakiś idiotyczny

#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
@rdy: Quest rogala wygrałem samym praktycznie echo-oozem i argusem - Szeloba cofała mi do ręki a to oozy, a to argusy, przez co nieograniczony zasób 2/3 z tauntem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rdy: Klasowe idzie obydwie za pierwszym razem spokojnie wygrać. A na wdowę wszystko co wywala szybko karty jest dobre. (czyli zoo wygrywa). Ja wziąłem priesta, i 3 tury z rzędu 8 randomowego dmg. GG
  • Odpowiedz
@Floki: ja przeciwko wdowie na heroicznym poziomie wziąłem priesta. Widząc te fireballe stwierdziłem ,że w tym jest potencjał i do decka wsadziłem sobie Gurubashi Berserker podojenie zycia i karty co robią z niego taunta. W poźniejszej rozgrywce to ona mogła sobie nawaliać i nawalać ,a sam Guru osiągnał 58 dmg ;)
  • Odpowiedz
@Vince: @Floki:

faktycznie proste, nawet za proste. Druidem szybko te dwa oozy co się duplikują i 2x power of the wild :D I do końca siedziały
  • Odpowiedz