Wpis z mikrobloga

mirasy, są jakieś firmy w #sanok lub okolice zajmujące się ogólnie pojętą informatyką?

Rozważam przeprowadzkę i chciałbym wiedzieć czego szukać/czego się spodziewać po tamtejszym rynku pracy.

Zarobki pewnie duże nie będą ale nawet te 2k netto w chwili obecnej by mnie zadowoliło..

Obecnie pracuję w korpo i mam doświadczenie z php/jquery, html, mysql \ pl/sql , doświadczenie w tworzeniu zautomatyzowanych raportów w oparciu o technologie BI jak i własne rozwiązania...

z php oop noga nie jestem ale też szału nie ma jak to sie mówi.. dostając kod jestem w stanie nanieść na niego jakieś zmiany/poprawki ale żeby z marszu napisać coś swojego to musiałbym przysiąść do tego...

to tak po krótce, może ktoś coś słyszał?

#podkarpacie #sanok #krosno
  • 10
@qwelukasz: przeprowadzasz się do Sanoka... ? poważnie?

żeby nie było OT, to ja wywodzę się z tego miasta i powiem tak: generalnie jest tragedia jeśli chodzi o pracę, tym bardziej w IT. Prędzej Rzeszów.
@qwelukasz: powiem Ci tak: generalnie panuje zasada, że z #sanok się #!$%@? czym prędzej, chyba, że chcesz siedzieć na kasie albo wykładać towar. Niestety. Szczerze mówiąc, nikt z moich znajomych nie pracuje w branży informatycznej w Sanoku bo zwyczajnie w świecie nie znaleźli tam pracy. W Rzeszowie już tak. Ja miałem bardzo podobnie, tyle że z grafiką komputerową. Jeśli chodzi o sanockie firmy, to ciężko mi wymienić jakąkolwiek z branży IT.
@th0r: a orientuejsz się, czy w rzeszowie jest jakieś korpo? bo głównie tam mam doświadczenie i jako programista w normalnej firmie trudno miałbym się dostać... ;\
@qwelukasz: ale pisać do nich możesz. Jedyna firma o jakiej wiem z sanoka w branży IT to http://www.interq.pl/ ale oni to raczej od tworzenia sieci informatycznych (światłowody i te pierdoły). Nie wiem jakie zarobki, ale firma chyba sobie dobrze radzi, bo teraz w okolicach brzozowa ostro działają jeśli chodzi o rozkładania światłowodów. (mój tatuśko robi dla podwykonawcy zajmującego się projektem tego światłowodu)