Wpis z mikrobloga

@Elephant-gtx500: Tak jak napisal @Shodan56: troche doprecyzuj zapytanie. Mala podpowiedz na wstepie: na zakup auta przeznaczasz 75% kwoty docelowej. Reszta to ewentualny serwis, tax, mot. Ubezpieczenie to osobna historia. W tej kwocie co podales wybor jest GIGANTYCZNY. Polowa moich samochodow jest wlasnie w tych widelkach. Kolejna podpowiedz: szukaj auta z dobra historia serwisowa. 'Serviced privately' to zazwyczaj wyjebka...

Mam nadzieje, ze cokolwiek pomoglem :)
@benzdriver: Mam więcej forsy, spokojnie przemyślałem przegląd itp. ;) Ubezpieczenie też wiem że to osobna historia. Na razie chcę wiedzieć jakiego auta szukać, później zajmę się szukaniem auta z dobrą historią.

Ustawiłem odpowiednio w tym linku i jest 370 aut. Odpadają jaguary, bmw, jakieś nissany micry i land rovery. Szukam benzyniaka z silnikiem do 2 litrów tak myślę. Nie koniecznie pięciodrzwiowy ale musi mieć 4/5 wygodnych miejsc siedzących czyli nie auto
Od jaguara z dala. To samo Land Rover. Bardzo zawodne. C klasa to 4 wygodne miejsca plus niezly bagaznik. BMW 3 to samo. E klasa to 5 wygodnych miejsc plus bardzo dobry bagaznik. BMW 5 to samo. Audi A4 nieco slabsze ale dalej sensowne. Odpowiednio A6. Avensis bywa problematyczny do tego mocno gnije ( gorzej niz merce z lat 95 - 03 ). Ale jak dobrze trafisz to bedzie pociecha. Mitsubishi jest