Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie wyrazić, w jaki sposób podoba mi się ten teledysk. Niby taki tam lato-lato, ale moim zdaniem jest niesamowicie przyjemny. Taki fajno przyjemny. Taki o, no. Chociaz czy to nie trochę przegryw robić summer-MV i być przez kilkadziesiąt godzin zamkniętym w studio? :p ale efekt i tak super, pokazuje, ze mozna świetne box-mv robić (na początku nawet nie zauważyłam, ze basenowa scena nie jest robiona na zewnątrz).

A, i
@abstrakcyjny_nick: Może dlatego, że to ma być właśnie takie letnie MV?

No i to z kultem białej skóry to nie do końca prawda. Chodzi o to, żeby skóra była przejrzysta i bez przebarwień a nie ultra jasna więc jak komuś nie wyskakują piegi itp. to się nie musi wybielać ;)
@blondeblossom: no właśnie nie do końca. Na plażach dziewczyny często są i kąpią się w t-shirtach (panowie też), noszą specjalne rekawy, by ręce się nie opaliły. Mają świra na punkcie nie-opalania się, co zresztą wychodzi im na dobre - mają ładną cerę, dobrze się starzeją. SPF y mają we wszystkim, cały rok chronią się przed słońcem. Moja znajoma Koreanka bardzo mi zazdrości, że słabo się opalam, że nie muszę unikac słońca,
@abstrakcyjny_nick: Nie ogarniam ale może ona nie jest Koreanką (chodzi o korzenie) po prostu. Różne części Azji = różna karnacja.

Oni unikają słońca i chcą pozostać bez opalenizny bo Azjaci ( w większości) nie opalają się na ładny brązowy kolor tylko jakiś taki dziwny... niby trochę wpadający w oliwkowy niby trochę w żółty....