Wpis z mikrobloga

@InspektorGaadzet: Spoko, mam nadzieję, że komunikat wpłynie jakoś na panikarzy. Szkoda że nie podał co konkretnie ma zamiar robić poz powrocie do zdrowia, to byłby wręcz powód do powrotu ceny do 1000 sat. No ale dobre i to.

EDIT: Patrząc po godzinie o której soopy wydał komunikat i historii marketu już po tym zdarzeniu, to można wywnioskować, że trochę się plankton zaczął wyprzedawać...
@InspektorGaadzet: Dokładnie :) Cienki7 mówi że warto skalpować, ja się boję, że w końcu uruchomią cryptsy a ja zostanę z bitkami zamiast navami :) W każdym razie coś się musi wkrótce ruszyć, wieloryby lubią pompki nawet bez powodu, więc wcale bym się nie zdziwił jakby i na nav'y w końcu przyszła pora. Widać po stronie kupna, że ktoś systematycznie wystawia oferty po niecałe 700 sat, jak mu wykupią to potem dokłada.
@bamaz: Ja już trzymam Nav do końca :D Znając moje szczęście to sprzedam i będzie akurat wtedy pompa :D Wolę nie być pazerny i potrzymać już to co mam . Każdy szuka zarobku ,a tutaj jest do tego idealna okazja , wieloryby cały czas wrzucają coraz to więcej Nav do swoich portfeli żeby potem łaaaadnie pomnożyć zainwestowane bitki i działać dalej na innym crypto ;)
@InspektorGaadzet: To widzę myślisz tak samo jak ja :D Widać, że wieloryby skupują, wystarczy spojrzeć na oferty kupna, w tej chwili cena bid to 705, ale na 703 są już 2 BTC. Widać, że nie odpuszczają, trzymamy kciuki za soop'iego i za jego anona. Oj będzie się działo, trzeba tylko troszkę poczekać.

@Misiokoala: to developer (dev) navajocoin.
Provident Polska zawsze postępuje zgodnie z prawem, a pożyczki udzielane są w oparciu o przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim. Nasze umowy są przejrzyste, jednoznacznie określają wszystkie koszty pożyczki, sprawiając że nasz klient nigdy nie zostanie zaskoczony kosztami, o których wcześniej nie miał pojęcia. Nasza firma jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą, docenianym i przez klientów, i przez rynek finansowy.

Biuro Prasowe Provident Polska