Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis z serii #karierabartoniego .

Moja Hellada wygrała 2-1 z Rosją na wyjeździe #chwalesie , dzięki czemu najtrudniejszy wyjazd (zaraz po Anglii) mam już za sobą.

W drugim meczu z Norwegią udało mi się wygrać 1-0, co ciekawe rezerwowym bramkarzem Norwegii jest Piotr Leciejewski XD

Zajmuję więc aktualnie 2 miejsce z 10 pkt, i mam 3 pkt straty do Anglików.

Nasze orły wygrały 3-1 z Austrią, oraz udało im się zremisować 1-1 z Armenią (na tym etapie nie ma już słabych drużyn XD) Aktualnie zajmują 4/5 miejsce, i mają 2 pkt straty do 2 miejsca i 5 pkt straty do pierwszych Włoch.

LM wygrała Chelsea z Borussią, wygrywając w finale 1-0

LE wygrało Leverkusen pokonując 2-1 Romę.

Ekstraklasa:

1. Lechia Gdańsk- 42 pkt- BB+30

2. Legia Warszawa- 39 pkt- BB+17

3. Lech Poznań- 39 pkt- BB+18

Do Ekstraklasy awansowały Nieciecza i Piast Gliwice.

Spadły Zagłębie Lubin i Korona Kielce.

Polska dostała 2 miejsce w kwalifikacjach do LM dzięki sukcesom polskich klubów na arenie międzynarodowej nasza liga awansowała na 15 miejsce (XD ciekawe o jakie sukcesy im chodziło), dzięki czemu będziemy mieli jedną drużynę w 3 fazie kwalifikacyjnej i jedną w 2 fazie kwalifikacyjnej.

W LE mamy jeden klub w barażach, jeden w trzeciej fazie, oraz jeden w drugiej fazie. Naszymi przedstawicielami w ##!$%@? będą: Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Lech Poznań, Cracovia Kraków oraz chyba Korona Kielce (drugie miejsce w PP, gdzie przegrali z Legią)

#footballmanager #fm14
  • 2