Wpis z mikrobloga

Kolejna analiza głosów na giełdę mintpal.

link do exela: https://drive.google.com/file/d/0BwEVsdYCboWLNUZnbm0xRFBuaFU/edit?usp=sharing

link do zdjęcia: http://imgur.com/jWnZvvX

CYC niesamowicie idzie w górę możliwe że wywalczy pierwsze miejsce jeszcze w ten poniedziałek do godziny ~17.00 21.07.14r. prawdopodobnie będzie zajmował drugie miejsce ze stratą niecałych 1000 głosów więc wszystko możliwe. Kolejną ciekawą walutą jest COOL możliwe że za tydzień już będzie na pierwszym miejscu a cena niska więc trochę zakupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po wejściu mam nadzieję na okolice 100sat co daje ~300% zysku.

P.S. Jeśli chcecie w przyszłości takie zestawienia to dajcie znać, bo jak nie to nie będę spamował;)

#kryptowaluty #mintpal
  • 22
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: hmm... też się nad tym zastanawiam na pewno jeśli nie wejdzie w ten poniedziałek to może być drobna korekta ale na dłuższą metę kurs może być wyższy niż CYC miałby wejść pojutrze bo wszystko może dziać się za szybko i nie każdy zauważy
  • Odpowiedz
@ziomekg: no jacha ze chcemy podsylam do @kryptowalutypl czy nie zrobiłby stronki która wygladala by jak twoja tabela ale aktualizowala sie co 12 albo 24 h i pokazywała o ile miejsc przeskoczyla dana waluta, co wy na to i co sam kryptowaluty myśli o tym ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tomeckii: o a jednak da się zawsze myślałem że potrzebne jest jakieś api czy coś w ten deseń, tak z ciekawości to na jakiej podstawie pobiera dane ze strony mintpal?
  • Odpowiedz
@KryptoKursyPL: pomyliłem nicki xd chodzi o stworzenie stronki która by pokazywała to co jest w tej tabeli co ziomekg umieścił w linku, tylko zeby aktualizowala sie co jakis czas i wszyscy byli na bierzaco, jaka waluta szybko pnie sie do góry a która spada, taki mintpalowy ranking z przejrzysta grafika :)
  • Odpowiedz
@ambrose: trudna sprawa, dobrze zabezpieczyli się przed wejściem na stronę przez jakiegokolwiek robota :/ Można by zrobić półautomatyczną stronę, o ile miałby kto aktualizować (wchodzić na mintpal, kopiować calutką stronę i wklejać w odpowiednie miejsce)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KryptoKursyPL: jeśli miałoby to wyglądać że kopiuje się całą stronę (a nie poszczególne wiersze czy głosy) i wrzuca w odpowiednie miejsce to w miarę możliwości mogę aktualizować na spółkę z @ambrose: lub z kimś innym kto chciałby się przyłączyć tak aby głosy na stronie były najświeższe.
  • Odpowiedz
@ziomekg: nie chcę żebyście za tydzień o tym zapomnieli :P Byłoby prosto - wchodzisz na stronę - CTRL+A, kopiuj, wklej a system wszystko robi sam :) Ale pokombinuję mimo wszystko czy jakiś robocik wyjdzie :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KryptoKursyPL: nie na ile bym mógł to bym aktualizował;) chodź z drugiej strony to będzie to działać do 1września więc nie wiem czy jest sens żebyś się męczył z tą stronką a samo wejście coina na mintpal nie ma większego znaczenia bo ta giełda powoli zamiera...
  • Odpowiedz