Wpis z mikrobloga

Jestem żołnierzem na urlopie. Wczoraj musiałem pojechać do swojej jednostki na chwilę, aby załatwić sobie dodatkowe ubezpieczenie, dla siebie i dla żony ale reakcja kolegi była fajna

-Co Ty tu robisz?

-Ściągają wszystkich z urlopów, bo będzie wojna z Rosją

Widok jego twarzy- nie zapłacisz za to kartą MasterCard:D:D:D

#heheszki
  • 42
  • Odpowiedz
  • 127
@Persilsi: Ale żebyś nie szedł do wesołego miasteczka z tatą zapłakany, powiem Ci że jak nastąpiła eskalacja konfliktu na Krymie i właśnie oglądałem o tym w TV, odebrałem od swojej jednostki telefon. Był sygnał 121. Wracaj do JW, wojna- to właśnie ten kod znaczy. Tobie ciśnienie by nie podskoczyło? Nie boisz się wojny? Odwaga to nie brak strachu (w takim wypadku jest to zwykła głupota) a umiejętność zapanowania nad nim.
  • Odpowiedz
@NapoleonV:

Odwaga to nie brak strachu (w takim wypadku jest to zwykła głupota) a umiejętność zapanowania nad nim.


Gdzieś już czytałem te słowa ;) a widząc avatar jestem już pewny gdzie ; )

Szkoda nerwów na tych zakompleksionych przegrywów. Żeby wyzbyć się już kompletnie polaczkowatości powiem więcej. Dzięki za Twoją służbę! (podoba mi się, że w usa z szacunkiem się odnosi do żołnierzy)
  • Odpowiedz
  • 10
@Kiubi: u na wielu ludzi ma szacunek do żołnierzy wbrew pozorom. Nie martwie sie tym trollem. Chcial sobie zrobic bekę z wojska, wyszlo jak zwykle, czyli na opak

  • Odpowiedz