Wpis z mikrobloga

Siedzę na campingu, wokół sami Rosjanie (dosłownie). Chlanie wódy, darcie mordy, głośne disko z telefonu... Moze wczorajsze wydarzenie to nie ich wina ale nóż mi się otwiera jak to widzę. Wielcy panowie. #rosja #ukraina #tagujetogowno
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soju: Ten typ tak ma. Znajomy rodziny śmigał jako oficer cywilnej floty po akwenach świata. Nie mam pojęcia jak tam trafił, bo mieszkał z żoną na Podkarpaciu. Wyglądał jak stereotypowy kapitan - broda i znaczny brzuch co niespecjalnie ujmowało jego prezencji.

Po jednym z rejsów na rosyjskim statku schudł nie do poznania - takiego syfu w kuchni/spiżarni wcześniej nie widział. I najdziwniejsze, że godzili się na to oficerowie, wykształceni ludzie.
  • Odpowiedz
@babisuk: @Soju: Rosja i Ukraina to dziki kraj. Dzikusy, którzy żyją według standardów z lat '80. Wiem co mówię, bo 4 razy byłem w Odessie i raz na Krymie. Raz szliśmy przez Odessę i nas zatrzymał "oficjer" milicji. Czepił się, że nie mamy ważnej wizy(była ważna). Władowali nas do wołgi i zawieźli na posterunek pod miastem. Ni #!$%@? nie szło ich przegadać. Dali ultimatum, albo płacimy 200 $
  • Odpowiedz