Wpis z mikrobloga

@AvantaR: Dokładnie. Poza tym śmieszne jest ciągłe biadolenie o wojnie światowej. Jak już ktoś ma zyskać na tej katastrofie to będzie to Putin, który może to wykorzystać jako pretekst do wejścia na Ukrainę
  • Odpowiedz
@AvantaR: No a Korwin mówi że nie przypadkowe, tylko spreparowane.

@Velati: Pretekstów miał wystarczająco, a teraz, gdyby było to zamierzone, strzeliłby sobie w stopę. IMO, to nie jest pretekst do wejścia na Ukrainę czy pretekst do Wojny. To początek konfliktu w Unii Europejskiej między Niemcami a resztą.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że jakby Putin miał wejść na Ukrainę to dawno by to zrobił


@AvantaR: Bzdura. Czytałeś jakieś analizy robione na poważnych uniwersytetach lub robione przez cenione think-thanki? Czy jesteś na tyle wykształcony w tych sprawach, że sam jesteś w stanie przeprowadzić taką analizę? :)
  • Odpowiedz
@AvantaR: Przed chwilą byłeś na tyle mądry, żeby wypowiadać jednoznaczne stwierdzenia a teraz nie masz czasu szukać analiz :) Ok, ja z kolei nie mam czasu prowadzić tutaj długich wywodów. Albo zainteresuj się tematem i poświęć na to kilka godzin albo poprostu się nie wypowiadaj.
  • Odpowiedz
@Velati: Bzdura. Rosja nie ma w tym żadnego interesu. Teraz będzie na celowniku USA i Unii Europejskiej. I nie żadnego wejścia na teren Ukrainy nie będzie - FR odczuwa już nałożone sankcje - Putin bardziej nie zaryzykuje. Wygląda na to że jakiś kretyn z separatystów pomylił samoloty i odpalił. A we wpisie Korwina jedyną rzeczą która nie da się obronić to ta że separatyści nie mają technicznych możliwości. I zauważ
  • Odpowiedz
@Velati: Wybacz, jestem w robocie. Sam stawiasz tezę i odsyłasz do google'a. Ja wypowiedziałem swoje zdanie, nie uniwersyteckie, subiektywne. Rozumiem, że moje zdanie musi zawsze zgadzać się z jakimiś analizami, tudzież tym co mówią w telewizji?
  • Odpowiedz
@AvantaR: Musi być poparte poważną analizą, niekoniecznie uniwersytecką. Jeżeli starcza ci wiedzy to może to być twoja autorska analiza. Ja tylko wyrażam podejrzenie, że taką wiedzą nie dysponujesz.

Ma ktoś linka do wypowiedzi korwina?


@Klepcio: FB Korwina
  • Odpowiedz
Musi być poparte poważną analizą, niekoniecznie uniwersytecką. Jeżeli starcza ci wiedzy to może to być twoja autorska analiza. Ja tylko wyrażam podejrzenie, że taką wiedzą nie dysponujesz.


@Velati: Nie jestem politologiem, nie jestem ekspertem od spraw międzynarodowych. Ja nie widzę w tej chwili tego, aby w interesie Rosji była oficjalna wojna z Ukrainą.

I jedyne co na razie napisałeś, to to, że rozmawiać ze mną nie będziesz bo się nie
  • Odpowiedz