Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz muszę przeprosić za brak kojarzeń, po złośliwości rzeczy żywych, doszła złośliwość rzeczy martwych, maszynka do kojarzeń przestała reagować na moje polecenia, jeśli nie znajdę powodu takiego zachowania, wyjmę dysk i wyciągnę z niego to co trzeba, tylko niestety zajmie to trochę czasu. Żeby nie odbiło się to na was, 2 runda będzie trwać do piątku, a 3 runda potrwa przez sobotę i niedzielę.

Natomiast już teraz mogę napisać, że smuci mnie fakt, iż koło 30 osób nie odezwało się ani na wołania moje, ani przeciwników, nie mają nawet czasu rozegrać partii/oddaćwalkowera/wypisać się z turnieju, ale czas na mirkowanie mają.

Jeśli ktoś nie ma czasu grać, to niech po prostu o tym powie, bo wypisanie "ducha" jest bardzo czasochłonne, co jest jednym z powodów opóźnienia.

##!$%@?
  • 7
Ech, niestety chyba wpadnie mi kilka walkowerów przez to, bo 23 wyjeżdżam :(. No ale trudno - i tak inicjatywa jest świetna, a organizowałem kilka rzeczy w życiu i rozumiem problemy, i tak dobrze ze wszystkiego wychodzisz :)