Wpis z mikrobloga

@rybeczka: tzn? mój kuzyn zamówił tak telefon jako gift i się udało. Kumpel zamawiał z innego serwisu ale też z Chin i się udało, więc nie wiem czy to tak nic nie daje. Owszem, są przypadki, że jednak to nie przejdzie ale lepiej próbowac niż płacić ;)
@onkel: nie wiem, jakoś mi przypasował. Myślałem o Umi X1 Pro bądź iOcean X7, nie znam się, gdzieś wyczytałem, że dobry to postanowiłem ze sprawdze :) No i cena pasuje, a obojetne mi to czy będzie miał logo szajsunga czy czegoś innego
@Akuku69: no ale lepiej się upomniec :) pozatym celnicy nie sprawdzają każdej paczki jak leci i nie badają jej zawartości dogłębnie, bo tak to byś dostawał przesyłki zagraniczne z półrocznym opóźnieniem, oni wybiórczo kontenery sprawdzają. Oglądałem dokument kiedyś o pracy celników.

@streetpunkpl: #januszewykopu hyr hyr
@wietnam67: nie mają bo są automaty na sortowni so prześwietlają paczki.

//no ale lepiej się upomniec :)

z takim podejściem równiez mógłbyś poprosić by włożył do paczki zakupiony towar ;)

Cło to loteria, czasem się trafi czasem nie.
@streetpunkpl: @Akuku69: ja tylko piszę to co wiem z własnego doświadczenia i doświadczenia innych. Uda się albo się nie uda, ot cała filozofia przesyłki z za granicy. Nie napisałem też, że jeśli chińczyk napisze na paczce "gift" to celnik popatrzy i powie "o napis gift, to na pewno prezent na urodziny, nie sprawdzamy tego".