Wpis z mikrobloga

@ppiasq: Można, tylko, że krótko. Ban permanentny oznacza, że musisz zmienić kompa, nie wystarczy zmienić adres IP, klient zbiera informacje o sprzęcie włącznie z macadresami kluczowych elementów kompa. Także trollowanie w SL nie jest proste. Oszustwa finansowe też się zdarzają (bo można obracać dużymi kwotami). Ale też szybko się wpada, wyczaiłam dwóch oszustów handlujących lewą kasą. Ofiara takiego oszusta też może zostać zabanowana, ale wiadomo, że ze świeżymi awatarami biznesów
  • Odpowiedz
@Xanthia: Wszystko to samo można robić tu. Mogę ci dać live stream do większości ciekawszych konferencji na świecie, nieskończoną ilość muzyki, mogę wystroić swój avatar co zechce, mogę stworzyć co chce. W sekundę buduje i stawiam jebitne rezydencje, pacz:

PUFF!

∵∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵▉∵
  • Odpowiedz
@Xanthia: kiedys to obczajalam i mialam okazje zrobic sobie symulacje choroby psychicznej. trzeba bylo wziac jakas plakietke z psychiatryka i zaczynalo sie slyszec glosy, mowiace jakim sie jest do dupy i zeby sie zabic itp. potem poszlam na jakis odczyt poezji i okazalo sie, ze te glosy sa slyszalne dla wszystkich. alez sie ludzie oburzali. strasznie powaznie do tego sl podchodzili, zauwazylam
  • Odpowiedz