Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem wielbiony przez wszystkich rockbox na moim sansa clip zip i mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony straszne gówno; nie chce sie blokować podczas odtwarzania muzyki, przyciski pelnia inna funkcje i poruszanie sie po mwnu jest fatalne w porownaniu do standardowego softu, tak cholernie nieintuicyjne ze szlag mnkw trafia, napakowali pelno gowna "gry"' dema graficzne i nikomu nie potezebne aplikacje, . Plusy: wyglad (co prawda domyslny wolal o pomste do nieba) udalo mi sie to uproscic do menu zblizonego do starych ipodow, moge wybrac foldery ktore maja byc dodawane do biblioteki a ktore nie, mozna bardziej podglosic, bateria minimalnie dluzwj dziala no i to tyle,. Jakby ktos rozwazal kupno tego odtwarzacza pod rockboxa to stanowczo odradzam. A i jakby ktos chcial sie skusic na nowy model "sport" to trzymac sie z dala! Gowno jakich malo, uzywalwm w sklepie

Moze polecicie coa nowego? Koniecznie bez dotyku. Moze starszy ipod z kolkiem? Co polecicie?

. #odtwarzaczemp3 #mp3 #muzyka #rockbox #sansaclipzip #gorzkiezale #pytaniw #apple #ipod
  • 8
  • Odpowiedz
@patikoti: Jeżeli nei używasz Equalizera to nie warto instalować rockoboxa. Jeżeli chcesz podkręcić sobie dźwięk to warto. Wtedy trzeba faktycznie podkręcić napracować się przy ustawianiu skórki.

Gdybyś dobrze poszukał w internecie to znalazłbyś łatki do softu pozwalające na normalizację skrótów. Kiedyś na http://forum.mp3store.pl/ widziałem link do takiego patcha.

Mnie rockbox podkręcił baterię o 2-3 h w Clip+ (to dużo).
  • Odpowiedz
  • 0
@Michau89: nie wiesz co mozna zrobic by soft sandiska omijal niektore foldery z karty pamieci? Moze mozna je jakos ukryc.

@Sergeant_Matt_Baker: to jest jakas masakra taka susza na rynku mp3 ze az nie wierze, nawet nowe ipody (nano) wyglądają jak gówno. Zalozmy ze mam nieograniczony (chox xhyba nie ma co sie oszukiwac) ale moze sie znajdziw jakas konkretna dla ktorej warto zaciagnac kredyt.

Jezu jakbym mogl byc takim projektantem czy
  • Odpowiedz
@patikoti: Nie wiem jak to uczynić.

Ja sobie zawsze przygotowuje na kompie playlisty i potem na sansie z niej odplam (standardowy soft też je obsługuje).

W przypadku folderów na komie przeciągnij sobie do odtwarzacza (może być nawet winamp) interesujące foldery. Powinno zaczytać wszystkie ścieżki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sergeant_Matt_Baker: nie coś takiego zupełnie mnie nie interesuje, nie jestem audiofilem i nie i tyle. Chce po prostu sluchac muzyki. Z komorki nie znosze, musze miec osobne urzadzenie. Lekkie, male, z glowa zaprojektowane. Jezeli chodzi o dzwiek to dla mnie wszystko powyzej 100zl gra juz tak samo. Nie chce zadnego wideo, kamer i innych #!$%@? chce po prostu muzyki, no i okladki moga byc ale nie musza. Marzy mi sie taki
patikoti - @SergeantMattBaker: nie coś takiego zupełnie mnie nie interesuje, nie jest...

źródło: comment_SX6Lqy5PijunFYOEZMJqdTKgAEyf1H9D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zalozmy ze mam nieograniczony (chox xhyba nie ma co sie oszukiwac) ale moze sie znajdziw jakas konkretna dla ktorej warto zaciagnac kredyt.


@patikoti: Ciężko się z tobą dogadać : ) Szukaj w takim razie czegoś od mało znanych Chińskich marek, oni wciąż robią w większości odtwarzacze z fizycznymi przyciskami i są podobno całkiem dobre w swojej niskiej cenie. Albo kup sobie po prostu coś używanego sprzed kilku lat (Iriver, Cowon)
  • Odpowiedz
Zdecydowanie polecam Ci FiiO X5 jeśli chcesz coś z prostym interfejsem i kółkowym menu. Generalnie wygląda jak iPod ale gra dużo lepiej. Słyszałem że w Audiomagic.pl można dostać na niego jakiś niezły rabat.
  • Odpowiedz