Wpis z mikrobloga

Mireczki - wykazałem się skrajną dysmózgią przy pozbywaniu się naklejek z nowego laptopa - zawsze robiłem to suszarką, i nie było problemu, teraz jednak sugerując się aluminiową pokrywą zrobiłem to samo, i przytopiłem trzy przyciski i obudowę. Jako, że laptop ma dwa dni (._.), to chcę zachować gwarancję. Sprzęt to Lenovo Z710. Czy jest jakaś możliwość wymiany tych elementów w ich serwisie?

#lenovo #laptop #naprawalaptopow #kiciochpyta #houstonmamyproblem
  • 7
@naprawalaptopow: Nie no, przecież za nie zapłacę, tylko nie wiem jak zapatrują się wtedy na gwarancję, a to dla mnie kwestia kluczowa. Z drugiej strony widziałem, że cały panel powinien być wymieniany, bo znajduje się w osobnej ramce. Jak to wygląda od strony samej wymiany?
@Obi343: Nie wiemy w którym miejscu uszkodziłeś obudowę, serio przydałoby się to zdjęcie :P Jeżeli chodzi o wymianę klawki to można to wykonać bez utraty gwarancji producenta, Lenovo i Asus to jedni z niewielu producentów którzy naklejają plomby w laptopach. W Lenovo najczęściej jest pod klawiaturą a w Asusach koło procesora lub też pod klawiaturą. Jeżeli szkody nie są duże to możesz samodzielnie wymienić płytki klawiszy opierając się na instrukcji z