Wpis z mikrobloga

http://hartman.blog.polityka.pl/2014/07/13/do-mlodego-korwinisty/#comment-100501 // "Posłuchaj przez chwilę głupiego lewaka (swoją drogą: kto to taki ten „lewak”? umiecie to jakoś sensownie określić?). Mam Ci do powiedzenia kilka prostych rzeczy, tak od serca. Zanim oplujesz ekran, szyderczo parskając na moją głupotę, zrób proszę mały wysiłek i przeczytaj ten artykuł do końca, bez emocji, bez poczucia wyższości, nie szukając w każdym słowie pretekstu do śmiechu – po prostu uczciwie i z otwartym umysłem.(...)Otóż mylisz się bardzo." HAHAHAHAAHAHAHAHA - Profesorek Hartman to mistrz pióra :D Ale polecam poczytać cały ten wpis można się z sikać w majtki ze śmiechu - "Michał Boni to bardzo zasłużony opozycjonista w czasach PRL, a w wolnej Polsce jeden z najbardziej spokojnych, kompetentnych i rzeczowych polityków, a takich mamy przecież niewielu." ZASŁUŻONY? PROPONUJE PRZYPOMNIEĆ SOBIE SPRAWĘ Z ACTA - zwykłe bydło - lewak to lewak nic się nie zmieni. Pozdrawiam. #heheszki #lewaknadzis #oswiadczenie #jkm #boni
  • 1
  • Odpowiedz