Wpis z mikrobloga

@TheMan: @maniek_: co się nie stało... po prostu pisałem takie głupoty (i bardzo złe rzeczy) do osoby do której nie powinienem, aż dziw, że się jeszcze do mnie odzywa :( poza tym pisałem jeszcze z bratem koleżanki (z którym to piłem), a on był na jej koncie i ona to dzisiaj przeczyta.
@TheMan: źle raczej nie będzie, ale ja tym osobom nie będę mógł w oczy spojrzeć więcej, szczególnie tej osobie o której mówiłem pierwsze. Takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd.
@TheMan: ale ja nie wiem co mi #!$%@?ło, zawsze jak wracam pijaniutki z pobliskiego baru to piszę na fb, często głupoty, ale potem się mogę z tego pośmiać, a wczoraj jakiś szatan we mnie wstąpił, duch hitlerowskich Niemiec przyleciał z Brazylii i mnie opętał i pisałem takie rzeczy i to nie, że obrażałem, ale bardzo nieładnie pisałem i się wyrażałem, nie będę mówił już jak, bo może to zobaczyć @Domas3,
@maniek_: to jest najgorsze jak ktoś, kogo znasz osobiście ma konto na wypoku, ja początkowo myślałem, że będzie fajnie, a teraz muszę uważać co piszę, bo będą się śmiali, a to jest miała być odskocznia od wszystkich prawdziwych znajomych gdzie mogę się na nich wyżalić :P
@Ramboski: mam znajomego co jak nie kontrolował już bani , to pisał różne rzeczy . polewa była gruba momentami , on to później kasował bo pisał na ogólnej ... czasem się zdarzy jeszcze ale sam się z tego śmieje przynajmniej tak to ukazuje\ .