Wpis z mikrobloga

@parachutes: Wiesz, to nawet nie tyle, że wszystkie znam, bo też słucham głownie jakichś swoich ulubionych gatunków. Tylko w każdej kategorii nie ma ich zbyt dużo, często się powtarzają i zawsze od tego samego momentu. Grając sporo po prostu się zapamiętuje nawet te, których się nie zna :P Musiałbyś mi sieknąć jakąś kategorią z kosmosu, ale i wtedy z powerupami jest 50% szans, a czasem część można szybko wyeliminować po żeńskim/męskim
@radekskl: W ogóle Cię nie zaskoczę. Jeszcze nie mam powerupów i Trip Hop mi nie wyskakuje. No nie chodzi o przepisywanie tekstu, ale niestety odkryłem, ktoś mi to powiedział, że jest bardzo prosta metoda na oszukiwanie. Dlatego raczej już kolejnych turniejów w songpop nie będę robił, dopóki tego nie naprawią.
@parachutes: Więc jednak chomikowanie powerupów na później się opłacało. Jeśli da się oszukiwać, to zawsze znajdzie się ktoś, kto spróbuje - może po prostu organizować takie turnieje przy okazji wykoparty? Rzadko, bo rzadko, ale ciężko chyba oszukiwać z publiką za plecami :P
@radekskl: Chcesz sobie ponabijać żetonów! Ja wszystkie powerupy wykorzystałem w poprzednich rundach. A tak ogólnie to chętnie zagram, tylko ostatnio rzadziej zaglądam na songpop. Ale dzisiaj siedzę od 2h i jeszcze z wszystkimi nie zagrałem, mam chyba z 80 osób na liście :D
@radekskl: Kupiłem VIPa za jakieś grosze jak były promocje na Google Play. I wiesz co? Dostałem i aplikację w wersji premium i właśnie tego VIPa. Podobno jest rzekomo tylko na miesiąc, ale regularnie sam mi się ciągle przedłuża :D