Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@slaszka: temat był poruszany kilka razy. Użyj opcji szukaj! Temat do kosza!

-------------------------------------------------------------

pracuje w: admin elektroda.pl
  • Odpowiedz
@wyc: Nie mam konta na elektrodzie ale szukałem i proponują akumulator żelowy ... i prostownik... tyle ze mi to nie pomaga bo przy tak dużej mocy po prostu nie wyrabia a 10x akumulatorów nie będę kupować
  • Odpowiedz
@frastrat: Prostownik jest mocny ale skoki poboru są duże, myślę nad kupnem Akumulatora samochodowego ale nie wiem czy to dobry pomysł z uwagi na gabaryty.

Szukałem jakiś dedykowanych rozwiązań do tego typu może znasz jakieś?
  • Odpowiedz
@slaszka:

1. Moc twojego śmiesznego prostowniczka to nie 18A tylko jakieś marne może 1A. Zauważ że 1A x 12V = 12W ;) To cała jego moc. Do zasilania potrzeba ci raczej http://makita.hermesalfa.net/prostownik-12-24v-agri-30-30a-20a.html. Będziesz kupował to pytaj o prąd ładowania w A. W linku masz taki 20A. Czyli 240W - powinno wystarczyć na początek.

2. Kabelki zasilające powinny być dużo dużo grubsze. Tu widzę 0,5mm2 ( ͡º ͜ʖ͡
Primoza - @slaszka: 

1. Moc twojego śmiesznego prostowniczka to nie 18A tylko jakieś...

źródło: comment_KL4WOX796ot7iiKkikIAHvHs2Us7JC0O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Primoza: > Rada ode mnie - kup prostownik do TIRA i zadbaj by nie było zwarcia. Będzie grało jak trzeba

:D

Wczoraj podpiąłem 2 wzmacniacz i rzeczywiście masz racje ze spalą dom ale gdzie ja w niedziele miałem kupić kable :) w małym mieście.

Tylko podłączenie drugiego wzmacniacza jest tym cieniutkim kabelkiem bo innego żywcem nie miałem.
  • Odpowiedz