Wpis z mikrobloga

@elmyn: W swietle tych porazajacych faktow, chyba posiadasz na tyle intelektu, by wejsc na strony internetowe sugerowanych przez Ciebie operatorow i porownac oferty, zamiast opierac osad na subiektywnych opiniach potencjalnych uzytkownikow. Nie sadze, ze znajdziesz wielu, ktorzy mieszkaja dom w dom z Toba, by zapewnic Cie, iz obszar w ktorym zyjesz ma pokrycie w sygnale.

  • Odpowiedz
@liberatetutemeexinferis: mhm oczywiscie giff gaff i o2 ktore mialem tez pisza ze swietnie pokrywaja moje miejsce zamieszkania, pytam sie o subiektywne opinie i odczucia mirkow ktore sa w ktorejs z tych sieci

  • Odpowiedz
@elmyn: Zeby uzyskac miarodajna i relatywnie odpowiadajaca Twoim wymaganiom odpowiedz, musialbys znalezc kogos, kto byl lub jest uzytkownikiem tych sieci i bytuje w Twojej okolicy. Co do ogolnodostepnych danych, masz dwie rece i glowe, by poszukac w sieci. Poza tym, nie sprecyzowales jakiego kryterium dotyczy wybor ktory przed Toba stoi. Taryfikator, zasieg? Dopiero pozniej wyszlo to w toku dyskusji. Teraz ja zapytam Ciebie, bo mam dylemat - jakie buty ubrac? Brazowe,
  • Odpowiedz